Syrop daktylowy

Jest 9 produktów.

Coraz częściej poszukujemy zdrowych zamienników białego, przetworzonego cukru, dlatego też chętnie sięgamy po syrop daktylowy, który mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. W swoim asortymencie posiadamy między innymi wysokiej jakości syrop BIO, dla osób ceniących wyłącznie sprawdzone składniki.

Syrop daktylowy zawiera mnóstwo składników mineralnych, witamin i potasu. Poza tym jest także bardzo dobrym źródłem wapnia i magnezu. Znajdziemy w nim witaminy, takie jak witamina A, B, C oraz E. Syrop z daktyli jest zdecydowanie zdrowszym zamiennikiem zwykłego, białego cukru. Jest bardzo słodki, ale jednocześnie nie pozbawiony został witamin i minerałów.

Jak można go wykorzystać w kuchni? Syrop daktylowy może być dla nas świetnym dodatkiem do deserów. Świetnie sprawdzi się chociażby w przypadku lodów. Poza tym bardzo często dodaje się go również do naleśników, by nadać im nieco słodyczy. Oczywiście zaleca się jego spożywanie w ograniczonych ilościach, zawiera ON bowiem cukry łatwo przyswajalne.

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć ten kultowy już syrop, który podbił serca wielu konsumentów. Z jego dodatkiem poranne śniadania i desery staną słodsze, zdrowsze i znacznie smaczniejsze. Polecamy w naszej ofercie również syrop klonowy - to także doskonały zamiennik cukru.
 

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe