Pielęgnacja zębów › Szczoteczka do zębów

Są 24 produkty.

W ofercie naszego sklepu internetowego możecie znaleźć Państwo niezwykle szeroki wachlarz akcesoriów służących do utrzymywania należytej higieny jamy ustnej i olśniewającego uśmiechu. Asortyment zawiera propozycje przeznaczone dla osób dorosłych oraz dla dzieci i niemowląt.

Oferta zawiera między innymi:

  • Szczoteczki bambusowe, które mają delikatne włosie (wykonane z nylonu niezawierającego BPA) umożliwiające dokładne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka podrażnienia dziąseł oraz funkcjonalne wykonanie zapewniające łatwe użytkowanie i trwałość. W delikatny i bezpieczny sposób wspomagają wybielanie zębów.
  • Wymienne końcówki przeznaczone do szczoteczek elektrycznych.
  • Głowice szczoteczki do zębów wykonane z włosia naturalnego (szczecina świńska).
  • Nici dentystyczne wykonane z jedwabiu i pokryte woskiem pszczelim, które zapewniają całkowicie bezbolesne oczyszczanie trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych.
  • Grające szczoteczki do zębów przeznaczone dla dzieci, które dzięki włączeniu zabawy do codziennego i zwykle nielubianego przez najmłodszych rytuału. Grająca szczoteczka elektryczna ułatwia rodzicom namawianie pociech do utrzymywania odpowiedniej higieny.
  • Chusteczki naturalne służące do mycia dziąseł dla niemowląt: wykonane z bawełny, można je stosować od pierwszych dni życia dziecka, są wysterylizowane i pakowane indywidualnie w higieniczne saszetki, nie zawierają fluoru, ani parabenów.

Produkty dostępne w tej kategorii są wykonane z tworzyw w pełni biodegradowalnych, dzięki czemu wybierając je dbamy nie tylko o nasze zdrowie, ale również o ekologię. Zadbaj o zdrowe i białe zęby już dziś!
 

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe