Joga i medytacja

Jest 69 produktów.
Joga dla całej rodziny -25%
22,43 zł 29,90 zł
Joga dla całej rodziny
w magazynie
Bose stópki. Joga dla dzieci -20%
w magazynie
Ja, joga -30%
20,93 zł 29,90 zł
Ja, joga
w magazynie
Joga 7/7 -50%
17,45 zł 34,90 zł
Joga 7/7 Outlet
w magazynie
Medytacja kodu źródłowego -20%
39,52 zł 49,40 zł
Medytacja kodu źródłowego
w magazynie
Uzdrawiająca joga tybetańska -20%
w magazynie
Po pierwsze joga -20%
27,92 zł 34,90 zł
Po pierwsze joga
w magazynie
Ćwiczenia Joga Mudry -50%
w magazynie
Joga 7/7 -25%
26,18 zł 34,90 zł
Joga 7/7
w magazynie
w magazynie
YOGA - Łukasz Kaminiecki -25%
22,50 zł 30,00 zł
YOGA - Łukasz Kaminiecki
w magazynie
Joga, ajurweda, techniki oddechowe -20%
w magazynie
Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu -20%
w magazynie
Yin joga. Najspokojniejszy trening świata -20%
w magazynie
Praktyka jogi dla kobiet. Przewodnik... -17%
w magazynie
w magazynie

Joga i medytacja

Jakie korzyści przynosi nam medytacja? Czy joga może być praktykowana przez wszystkich, bez względu na wiek i stan zdrowia? Co zyskujemy dzięki regularnemu treningowi duszy i ciała? Zalety jogi i korzyści z jej stosowania nie ograniczają się do spokoju umysłu i elastycznego ciała! Ćwiczenia jogiczne mogą być wykonywane z najbliższymi, dzięki czemu poprawiamy relacje i budujemy więzi. Szkoły jogi oferują zajęcia dla dzieci już od najmłodszych lat. Popularna stała się też joga dla kobiet w ciąży, która wzmacnia ciało, stabilizuje pracę narządów wewnętrznych oraz reguluje gospodarkę hormonalną....

Jakie korzyści przynosi nam medytacja? Czy joga może być praktykowana przez wszystkich, bez względu na wiek i stan zdrowia? Co zyskujemy dzięki regularnemu treningowi duszy i ciała? Zalety jogi i korzyści z jej stosowania nie ograniczają się do spokoju umysłu i elastycznego ciała! Ćwiczenia jogiczne mogą być wykonywane z najbliższymi, dzięki czemu poprawiamy relacje i budujemy więzi. Szkoły jogi oferują zajęcia dla dzieci już od najmłodszych lat. Popularna stała się też joga dla kobiet w ciąży, która wzmacnia ciało, stabilizuje pracę narządów wewnętrznych oraz reguluje gospodarkę hormonalną. Istnieje również joga hormonalna dedykowana kobietom, popularna hatha joga bazująca na asanach i kładąca większy nacisk na ćwiczenia fizyczne.

Zarówno medytacja, jak i joga mają korzystny wpływ na nasze zdrowie i psychikę. Rozwijają zdolność koncentracji, uczą skupiać uwagę na konkretnym celu, ale przede wszystkim dają bodziec do poznania i pokochania samego siebie - idealnej i niepowtarzalnej w całym Wszechświecie mieszanki wad i zalet. Zarówno joga jak i medytacja mogą być odskocznią od codziennego życia. Pomogą nam zapomnieć o problemach, odstresować się i zrelaksować. Oferowane przez nas książki z zakresu jogi i medytacji to lektury dedykowane osobom, które chcą żyć lepiej i nie godzą się na kompromisy. Osobom, które chcą dążyć do postawionych sobie celów i spełniać swoje marzenia. W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z medytacją czy jogą ale też dla osób zaawansowanych, które chcą się dalej w tym kierunku rozwijać.

Ponoć w życiu należy spróbować wszystkiego - spróbujmy zatem dobrych rzeczy i zadziałajmy na naszą korzyść. Fachowe porady oraz szczegółowo opisane techniki ćwiczeń pomogą nam zrozumieć sens ćwiczeń i medytacji. To droga do zdrowia, którą warto przemierzyć!

więcej
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe