Książki › Joga i medytacja

Jest 69 produktów.

Jakie korzyści przynosi nam medytacja? Czy joga może być praktykowana przez wszystkich, bez względu na wiek i stan zdrowia? Co zyskujemy dzięki regularnemu treningowi duszy i ciała? Zalety jogi i korzyści z jej stosowania nie ograniczają się do spokoju umysłu i elastycznego ciała! Ćwiczenia jogiczne mogą być wykonywane z najbliższymi, dzięki czemu poprawiamy relacje i budujemy więzi. Szkoły jogi oferują zajęcia dla dzieci już od najmłodszych lat. Popularna stała się też joga dla kobiet w ciąży, która wzmacnia ciało, stabilizuje pracę narządów wewnętrznych oraz reguluje gospodarkę hormonalną. Istnieje również joga hormonalna dedykowana kobietom, popularna hatha joga bazująca na asanach i kładąca większy nacisk na ćwiczenia fizyczne.

Zarówno medytacja, jak i joga mają korzystny wpływ na nasze zdrowie i psychikę. Rozwijają zdolność koncentracji, uczą skupiać uwagę na konkretnym celu, ale przede wszystkim dają bodziec do poznania i pokochania samego siebie - idealnej i niepowtarzalnej w całym Wszechświecie mieszanki wad i zalet. Zarówno joga jak i medytacja mogą być odskocznią od codziennego życia. Pomogą nam zapomnieć o problemach, odstresować się i zrelaksować. Oferowane przez nas książki z zakresu jogi i medytacji to lektury dedykowane osobom, które chcą żyć lepiej i nie godzą się na kompromisy. Osobom, które chcą dążyć do postawionych sobie celów i spełniać swoje marzenia. W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z medytacją czy jogą ale też dla osób zaawansowanych, które chcą się dalej w tym kierunku rozwijać.

Ponoć w życiu należy spróbować wszystkiego - spróbujmy zatem dobrych rzeczy i zadziałajmy na naszą korzyść. Fachowe porady oraz szczegółowo opisane techniki ćwiczeń pomogą nam zrozumieć sens ćwiczeń i medytacji. To droga do zdrowia, którą warto przemierzyć!

Joga 7/7 -25%
26,18 zł 34,90 zł
Joga 7/7
w magazynie
Joga, ajurweda, techniki oddechowe -24%
w magazynie
Joga hormonalna DVD - Lidia Machaj -25%
w magazynie
Ashtanga - dynamiczna odmiana jogi -24%
w magazynie
Uzdrawiająca joga tybetańska -25%
w magazynie
Ja, joga -25%
22,43 zł 29,90 zł
Ja, joga
w magazynie
w magazynie
Yin Joga -24%
33,74 zł 44,40 zł
Yin Joga
w magazynie
Dieta na twoich zasadach -25%
52,43 zł 69,90 zł
Dieta na twoich zasadach
w magazynie
Joga i ajurweda -20%
47,92 zł 59,90 zł
Joga i ajurweda
w magazynie
Asztawakragita Tajemnice jogi poznania -13%
w magazynie
Joga dla kobiet w ciąży -1%
20,00 zł 20,20 zł
Joga dla kobiet w ciąży
w magazynie
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe