Naturalne Kosmetyki › Przybory kosmetyczne

Jest 15 produktów.

W ofercie Bee.pl można znaleźć organiczne waciki do demakijażu nasączone aloesem, które z łatwością usuwają wodoodporny makijaż oczu oraz organiczne patyczki kosmetyczne do uszu, mających wiele zastosowań zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Każda z nas uwielbia czuć się świeżo, zwłaszcza po ciężkim dni, spędzonym poza domem. Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy wykonanych przed snem jest dokładne oczyszczenie twarzy i szyi z porannego make up i woni perfum. Owszem, to wszystko dodaje nam urody za dnia, ale w nocy najlepiej czujemy się z czysta i odświeżoną skórą. Dlatego tak istotny jest dobór odpowiednich przyrządów, które dopieszczą każdy milimetr naszej skóry.
Proponujemy produkty wykonane z włókien naturalnych ze 100% bawełny, pochodzącej z upraw ekologicznych. Produkty te  pozbawiane są jakiejkolwiek modyfikacji genetycznej, wolne od pestycydów oraz wybielane bez zastosowania chloru.

Ich opakowania zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne.
Bawełniane waciki w formie płatków nie muszą służyć wyłącznie dla kobiet do łagodnego i delikatnego wykonania codziennego demakijażu. Idealnie sprawdzają się do wycierania rąk i nóg dziecku, usuwają kurz i brud, a także delikatnie oczyszczają otarcia i rany. Oczywiście, mogą być również używane do stosowania maści i kremów w szczególnie wrażliwych miejscach.

Produkty oferowane przez Bee.pl dostarczają najwyższą jakość, czystość i delikatność. Zaufaj nam i pozwól się przekonać, że Twoje dobro i otoczenia jest dla nas najważniejsze.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe