Naturalne Kosmetyki › Przybory kosmetyczne

Jest 21 produktów.

W ofercie Bee.pl można znaleĽć organiczne waciki do demakijażu nas±czone aloesem, które z łatwo¶ci± usuwaj± wodoodporny makijaż oczu oraz organiczne patyczki kosmetyczne do uszu, maj±cych wiele zastosowań zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Każda z nas uwielbia czuć się ¶wieżo, zwłaszcza po ciężkim dni, spędzonym poza domem. Jedn± z najprzyjemniejszych rzeczy wykonanych przed snem jest dokładne oczyszczenie twarzy i szyi z porannego make up i woni perfum. Owszem, to wszystko dodaje nam urody za dnia, ale w nocy najlepiej czujemy się z czysta i od¶wieżon± skór±. Dlatego tak istotny jest dobór odpowiednich przyrz±dów, które dopieszcz± każdy milimetr naszej skóry.
Proponujemy produkty wykonane z włókien naturalnych ze 100% bawełny, pochodz±cej z upraw ekologicznych. Produkty te  pozbawiane s± jakiejkolwiek modyfikacji genetycznej, wolne od pestycydów oraz wybielane bez zastosowania chloru.

Ich opakowania zostały wykonane z surowców odnawialnych i s± całkowicie biodegradowalne.
Bawełniane waciki w formie płatków nie musz± służyć wył±cznie dla kobiet do łagodnego i delikatnego wykonania codziennego demakijażu. Idealnie sprawdzaj± się do wycierania r±k i nóg dziecku, usuwaj± kurz i brud, a także delikatnie oczyszczaj± otarcia i rany. Oczywi¶cie, mog± być również używane do stosowania ma¶ci i kremów w szczególnie wrażliwych miejscach.

Produkty oferowane przez Bee.pl dostarczaj± najwyższ± jako¶ć, czysto¶ć i delikatno¶ć. Zaufaj nam i pozwól się przekonać, że Twoje dobro i otoczenia jest dla nas najważniejsze.

Diet-Food G±bka konjac do twarzy biała -33%
w magazynie
Kostkamm Szczotka do włosów z włosia dzika owalna -7%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe