Akademia malucha. Zadania dla czterolatka

Czas rozpocząć naukę! Akademia malucha to dobra propozycja dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do szkoły, a już zaczynają się uczyć. Każdy zestaw książeczek zawiera serię ćwiczeń i czytanek odpowiednich dla danej grupy wiekowej. Dzięki kolorowym obrazkom i naklejkom nauka na pewno nie będzie nudna!
7,59 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,66 zł

Opis

Czas rozpocząć naukę!

Akademia malucha to dobra propozycja dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do szkoły, a już zaczynają się uczyć. Każdy zestaw książeczek zawiera serię ćwiczeń i czytanek odpowiednich dla danej grupy wiekowej. Dzięki kolorowym obrazkom i naklejkom nauka na pewno nie będzie nudna!

Za treścią książeczki "Zadania dla czterolatka. Akademia malucha" stoi Opracowanie zbiorowe.

Książeczka pt. "Zadania dla czterolatka. Akademia malucha" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również następne książki z serii "Akademia malucha".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Zadania dla czterolatka. Akademia malucha" opublikowało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.