Akademia malucha. Zadania dla pięciolatka

Czas rozpocząć naukę! Akademia malucha to dobra propozycja dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do szkoły, a już zaczynają się uczyć. Każdy zestaw książeczek zawiera serię ćwiczeń i czytanek odpowiednich dla danej grupy wiekowej. Dzięki kolorowym obrazkom i naklejkom nauka na pewno nie będzie nudna!
7,59 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,53 zł

Opis

Czas rozpocząć naukę!

Akademia malucha to dobra propozycja dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do szkoły, a już zaczynają się uczyć. Każdy zestaw książeczek zawiera serię ćwiczeń i czytanek odpowiednich dla danej grupy wiekowej. Dzięki kolorowym obrazkom i naklejkom nauka na pewno nie będzie nudna!

Opracowanie zbiorowe jest autorem tytułu "Zadania dla pięciolatka. Akademia malucha".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź też pozostałe bajki z cyklu "Akademia malucha".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Zadania dla pięciolatka. Akademia malucha została opublikowana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.