Michał Tombak

Michał Tombak jest autorem książek na temat zdrowia. Jego publikacje są świetną lekturą dla wszystkich, którzy pragną żyć długo, a przede wszystkim bez chorób. Autor na co dzień pracuje jako nauczyciel chemii oraz biologii w szkole średniej.

Michaił Borisowicz Tombak urodził się 4 września 1953 roku w Karagardzie. W 1976 roku ukończył Państwowy Instytut Pedagogiczny w Kałudze. Ponadto uzyskał dyplom (według polskiego odpowiednika) doktora habilitowanego oraz profesora od niepaństwowej Najwyższej Międzyakademickiej Komisji Atestacyjnej.

Spod pióra tego autora wyszły takie publikacje, jak "Droga do zdrowia", "Uleczyć nieuleczalne", "Jak żyć długo i zdrowo" oraz "Czy można żyć 150 lat". Z książek Tombaka dowiadujemy się między innymi tego, że zarówno na nasze zdrowie, jak i dotykające nas choroby, pracujemy latami oraz co zrobić, aby unikać chorób możliwie długo, bez zbędnych wyrzeczeń i diety-cud.

Obecnie autor mieszka w Polsce i świadczy odpłatne usługi z zakresu medycyny chińskiej, tybetańskiej oraz parapsychologii.
-12%
wysyłka w 24 godziny
-12%
31,68 zł 36,00 zł
wysyłka w 24 godziny
-12%
wysyłka w 24 godziny
-12%
wysyłka w 24 godziny
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe