Balja Nabłyszczacz do zmywarki 500 ml

Starannie dobrane składniki nabłyszczacza sprawiają, że naczynia i sztućce pozostają idealnie lśniące, bez niechcianych plam i zacieków. Został przygotowany z myślą o twoim bezpieczeństwie. Jest również w 100% przyjazny dla środowiska.

12.52 zł

-4%

12.99 zł

Cena za L : 25.04zł

Dodaj do schowka

Opis

Balja to seria ekologicznych produktów. To niezwykle skuteczne trio składające się z proszku, soli i nabłyszczacza do zmywarek. Najlepiej działają w zestawie, ale bez przeszkód można stosować każdy z osobna.

Wybierając te produkty do swojej kuchni, zapewnimy sobie efekt czyściutkich i lśniących naczyń. Nabłyszczanie to ostatni etap zmywania, mający niezwykle istotny wpływ na końcowy rezultat. Dzięki niemu talerze, kubki i sztućce są dokładnie umyte i wyglądają olśniewająco. Nie ma nic przyjemniejszego, jak wyciąganie ze zmywarki idealnie czystych i błyszczących naczyń.

Środek Balja nie zostawia na nich żadnych zacieków i irytujących plam, będących wynikiem złego doboru produktów myjących. Zastosowane w nim substancje dodatkowo przyczyniają się do szybkiego schnięcia umytych naczyń.

Produkt stworzony w zgodzie z naturą

Nabłyszczacz Balja świetnie sprawdzi się w każdego rodzaju zmywarkach. Jest to eko nabłyszczacz, którego formuła i opakowanie są stworzone z największą troską o środowisko i bezpieczeństwo użytkowników zmywarek.

Skład opiera się na wodzie, kwasku cytrynowym i w 10-15% niejonowych, organicznych środkach powierzchniowych pochodzenia roślinnego. Dzięki tym ostatnim produkt może być śmiało stosowany przez wegan i wegetarian. Puste opakowanie w całości nadaje się do recyklingu.

Nabłyszczacz Balja to świetna alternatywa dla innych produktów do zmywarek, które niejednokrotnie bazują na chemicznych substancjach, wykazujących niekorzystny wpływ na organizm człowieka. Delikatne, niemęczące nuty zapachowe i czysty skład to idealny, bezpieczny wybór dla całej rodziny.

Składniki - Balja Nabłyszczacz do zmywarki 500 ml

Woda, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo-czynne*, Kwas cytrynowy.
* surowiec pochodzenia roślinnego

Sposób przygotowania i przechowywania

Nabłyszczacz wlać do odpowiedniego zbiornika zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki. Ilość pobieranego nabłyszczacza zależy od programu mycia i od urządzenia. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze od 5 od 25°C.

Dane producenta/dystrybutora

BALJA Paweł Pędrak, ul. Spiechowicza 10/28, 35-223 Rzeszów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Balja Nabłyszczacz do zmywarki 500 ml

  • Producent: Balja
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907459601022
  • EAN: 5907459601022
  • Wymiary: 17.7 x 7.4 x 7.4 cm