Bee.pl w rankingu Opineo.pl – z dumą chwalimy się wysokim, czwartym miejscem w kategorii Żywność! Dziękujemy za Wasze głosy!

Ranking Sklepów Internetowych 2020 Opineo.pl

To już jedenasta edycja corocznego zestawienia Opineo.pl. Z pewnością jest to jeden z najważniejszych rankingów tego typu w Polsce. Jak przygotowywane jest to zestawienie?

Klienci sklepów internetowych po zrobieniu zakupów wystawiają swoje opinie w serwisie Opineo.pl. Kupujący oceniają sklep w kilku kategoriach. Pierwsza z nich to szybkość realizacji zamówienia. Pod uwagę brane jest także zdanie konsumentów na temat poziomu obsługi klienta. Kupujący określają również, czy poleciliby wybrany sklep internetowy swoim znajomym. Do oceny wlicza się także opinia klientów na temat jakości zapakowania przesyłki z zakupionym towarem.

W tym roku Opineo.pl zebrało ponad 17,5 milionów opinii klientów z całej Polski! Na ich podstawie stworzono ranking, w którym sklepy e-commerce zostały ocenione w aż piętnastu różnych kategoriach.

Bee.pl w rankingu Opineo.pl

Jak nasz sklep zaprezentował się w tegorocznym rankingu Opineo.pl? Z dumą możemy pochwalić się wysokim wynikiem, który cieszy nas, tym bardziej że jest to debiut Bee.pl w tym zestawieniu!

W Rankingu Sklepów Internetowych 2020 Opineo.pl sklep Bee.pl zajął czwarte miejsce w kategorii Żywność!

Średnia ocen, które wystawili nam nasi Klienci, to 4,8614. W 2020 roku otrzymaliśmy 6919 opinii, a ich łączna liczba to 8513. W ostatecznej punktacji rankingowej zdobyliśmy 10,86 punktów. Do miejsca na podium zabrakło nam tylko 0,07 punktu!

Dziękujemy za zakupy w Bee.pl!

Tak wysokie miejsce w rankingu Opineo.pl to dla nas prawdziwy zaszczyt, zwłaszcza że to nasz debiut! Serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie wystawione opinie i głosy oddane na Bee.pl. Bardzo cenimy sobie zaufanie, którym nas obdarzacie, decydując się na zakupy w naszym sklepie.

Absolutnie nie mamy zamiaru spoczywać na laurach! Bierzemy się do pracy niczym niestrudzone pszczoły (nie bez przyczyny w naszym logo widnieje właśnie ten pracowity owad! :) ), aby za rok móc cieszyć się jeszcze lepszym wynikiem. A także – przede wszystkim – aby jakość naszych usług spełniała wszystkie Wasze oczekiwania.