Bee na MotoMikołajach 2020

W Bee.pl mamy gorące serca, dlatego po raz kolejny bierzemy udział w akcji MotoMikołaje, cyklicznej imprezie charytatywnej organizowanej w wielu miastach w Polsce. Angażujemy się w to wyjątkowe wydarzenie w naszym rodzinnym mieście - Białymstoku. Uwielbiamy pomagać. Zostaliśmy sponsorem i partnerem akcji, by mieć jeszcze większy wpływ na rezultat zbiórki, która ma wesprzeć podopiecznych Domów Dziecka w Białymstoku, Supraślu i Krasnem.

MotoMikołaje w sieci - wyjątkowe czasy potrzebują nowych rozwiązań

MotoMikołaje to impreza niezwykła. Biorą w niej udział głównie motocykliści, jednak pomóc może każdy. Uczestników akcji łączy bowiem miłość do dwóch kółek, serce otwarte na potrzebujących i chęć wywołania na twarzach bliźniego radosnego uśmiechu. Do tej pory w okresie przedświątecznym podlascy amatorzy motocykli pojawiali się ze specjalnymi puszkami w galeriach handlowych, kwestując na dzieci z Domu Dziecka. Zbiórkę wspierały również liczne licytacje i sprzedaż MotoMikołajowych pamiątek.

W tym roku jednak pandemia koronawirusa uniemożliwia wszelkie działania stacjonarne, dlatego cała akcja przenosi się do sieci. Tu też możemy pomagać, jak dawniej! Wielka kwesta MotoMikołaje 2020 trwa!

Też możesz pomóc! Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

Jeżeli chcesz wesprzeć akcję, możesz to zrobić z każdego miejsca na świecie i masz dwie możliwości - wybierz wygodniejszą dla siebie.

  1. Dorzuć swoją cegiełkę na stronie akcji w serwisie zrzutka.pl, której szczegóły znajdziesz tutaj: https://zrzutka.pl/e3r52d. Wysokość wpłat, jak przy każdej zbiórce, jest oczywiście dowolna. Przecież nie liczy się kwota, liczy się gest!
  2. Wpłać, ile możesz bezpośrednio na konto bankowe akcji: 94 8769 0002 0156 6259 2000 0010

W obu przypadkach organizatorzy przygotowali specjalne nagrody za dobre serduszka! Przy wsparciu od 50 zł wzwyż otrzymacie specjalną pamiątkową koszulkę, m.in. z naszym logo Bee.pl. W przypadku wpłat na konto, w treści przelewu należy jedynie wpisać: KOSZULKA + typ koszulki (męska, damska, dziecięca), kolor (zielony/czarny) oraz rozmiar i podać adres do wysyłki, a także numer telefonu. Koszulkę możesz odebrać osobiście za darmo w Białymstoku już po 4 grudnia. Jeśli chciałbyś, żeby wysłano Ci ją kurierem, musisz dopłacić kwotę 15 zł za przesyłkę.

koszulka - motomikołaje

Koszulki, jak co roku prezentują się fantastycznie, dlatego zachęcamy do wpłat, które gwarantują otrzymanie tej wyjątkowej pamiątki ;)

Podobnie jak w poprzednich latach finał akcji MotoMikołaje Białystok odbędzie się 6.12, w Mikołajki! Na ten dzień zaplanowano tradycyjny przejazd motocyklowy i przekazanie prezentów dzieciom z Domów Dziecka.

Tak jak my, zostań MotoMikołajem! Miej serce gorące nawet zimą!