Biologia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.
30,99 * 34,24 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,10 zł

Opis

Biologia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Biologia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Za treść podręcznika odpowiada Alicja Kasińska.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces zbierania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Biologia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" opublikowało Wydawnictwo Operon.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


O wydającym opisywany podręcznik:
Operon to wydawnictwo, które skupia się na dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów rozwoju - od początkowej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Produkuje książki pozwalające przygotować się do egzaminów końcowych, które są zgodne z aktualną podstawą programową i przygotowane w konsultacji z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Repetytoria są urozmaicone wieloma pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompleksowe podejście do nauczania powoduje, że wydawnictwo Operon jest dobrym partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Jaki jest zakres tego podręcznika?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie rozszerzonym. Przeznaczona dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Do czego służą karty pracy?
Karty pracy są dodatkowymi pomocami dydaktycznymi włączonymi do podręczników lub do nich dołączonymi, które obejmują różnorodne zadania i ćwiczenia.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto zacząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Biologia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

  • Autor: Alicja Kasińska
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2021
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381971409
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła ponadpodstawowa
  • ISBN: 9788381971409

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>