Podręczniki do 3 klasy liceum i technikum

Jest 150 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 20,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 30,46 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 77,60 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 56,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 86,20 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 41,40 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 51,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 28,51 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,35 zł

Podręczniki to jeden z atrybutów ucznia, w który powinien się zaopatrzyć jeszcze przed nadejściem roku szkolnego. Rozumiemy, że wakacyjne przygody nijak łączą się ze szkolnym bałaganem, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie wszystkie podręczniki do 3 klasy liceum i technikum będą zebrane w jednym miejscu! Gwarantujemy, że dzięki nam odszukanie odpowiednich książek zajmie tylko kilka minut, dzięki czemu drzwi do nadrabiania ulubionych seriali lub uprawiania letnich sportów, znów staną dla Was otworem!

Jakie podręczniki do 3 klasy oferujemy?

Nasza asortyment jest bardzo zróżnicowany, dlatego znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie w nadchodzącym roku szkolnym. Oferujemy książki z podstawowym, jak i rozszerzonym materiałem danego przedmiotu. Proponujemy nie tylko samotne podręczniki. Niektóre zestawy uzupełniliśmy o ćwiczenia lub karty pracy, by nie komplikować Waszych poszukiwań!

Z nami zaopatrzycie się w materiały związane ze wszystkimi przedmiotami ogólnymi dla klas trzecich - historią, wiedzą o społeczeństwie, matematyką i całą resztą! Dbamy o to, by stale uzupełniać wachlarz naszych ofert o aktualne podręczniki do 3 klasy liceum i technikum.

Wybierz opcję, która Ci odpowiada!

Nie zapominamy, że wiele szkół oznacza wiele różnych wymagań w programie nauczania. Dlatego właśnie wzbogaciliśmy nasz sklep o podręczniki z różnych wydawnictw, takich jak Nowa Era, Operon, WSiP czy Jedność. W Bee zamówicie popularne tytuły, na przykład "Ponad słowami, "Zrozumieć przeszłość" lub "Oblicza geografii", ale spotkacie się też z mniej powszechnymi pozycjami: "Sztuka wyrazu", "Lustra świata" a nawet "Informatyka".

Poznaj swoją książkę, zanim ją otrzymasz

Nie chcemy, by nasi Klienci kupowali "kota w orku", dlatego dokładnie opisujemy wszystkie podręczniki do 3 klasy liceum i technikum. Odwiedzając dany katalog, można zapoznać się z krótkim opisem treści, którą zawiera książka oraz jej dokładnymi parametrami: stanem, rodzajem oprawy czy autorami. Jesteśmy przekonani, że tak szczegółowe dane pomogą w wyborze i zakupie podręcznika każdemu trzecioklasiście!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe