Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Karty pracy ucznia Biologia na czasie pomagają utrwalić wiedzę zdobytą na lekcjach, a dzięki miejscom na notatki z powodzeniem zastąpią zeszyt przedmiotowy.
25,55 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,83 zł

Opis

Karty pracy ucznia Biologia na czasie pomagają utrwalić wiedzę zdobytą na lekcjach, a dzięki miejscom na notatki z powodzeniem zastąpią zeszyt przedmiotowy.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe"?
Dawid Kaczmarek, Jacek Pawłowski, Renata Stencel to autorzy tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.

 
Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh sposobach pracy z uczniami, zdobyło zaufaniewiększości edukatorów i placówek na terenie całego kraju.
 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Biologia na czasie.
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.

 
Do której klasy i na jakim poziomie edukacji potrzebny jest ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 
Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Możemy korzystać z tej publikacji do nauki biologii.

 
Jaki poziom nauczania obejmuje podręcznik Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.

 
Kilka słów o serii opisywanego podręcznika:
"Biologia na czasie" to zbiór podręczników dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych do klas 1-3 wyd. Nowa Era. Podręczniki zostały tak opracowane, by przypominać uczniom dotychczas poznane treści, stopniowo rozszerzając wiedzę o zagadnienia związane z biotechnologią, inżynierią genetyczną, ochroną środowiska, anatomią człowieka. Sprostają potrzebom uczniów przygotowujących się do matury, w przyszłości studiujących medycynę, biologię, farmację, czy inżynierię genetyczną.

Serię "Biologia na czasie" rekomendują nauczyciele biologii uczących w szkołach ponadgimnazjalnych, którzy cenią ją m.in. za wykorzystanie różnorodnych form przekazu wiedzy.
11 cech cyklu Biologia na czasie:

 • zawierają ciekawe opracowania kluczowych zagadnień z biologicznej dyscypliny,
 • wykorzystują techniki do zapamiętywania pomocne w nauczaniu,
 • podnoszą poziom wiedzy uczących się,
 • otwierają opcję na personalizacji szybkości nauki,
 • składają się z przykładowe testy egzaminu dojrzałości,
 • ułatwiają nauczycielom realizowanie podstawy programowej,
 • zachęcają uczniów do ekspansji biologicznych zagadnień we własnym zakresie,
 • są bogate w kreatywne materiały edukacyjne,
 • usprawniają przyswajanie na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym,
 • ułatwiają systematykę w przygotowaniach do zaliczeń i matury,
 • są bogate w dodatki: infografiki, wykresy, przekroje i inne pomoce dydaktyczne.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>