Bref Max White Żel do WC 700 ml

Bref Power Gel 10x Effect maksymalna Biel zapewnia kompleksowe rozwiązanie: skutecznie usuwa rdzę, zabrudzenia oraz kamień, odświeża oraz czyści muszlę powyżej, jak i poniżej linii wody. Dzięki gęstej formule utrzymuje się nawet na pionowych powierzchniach muszli. Rezultat to perfekcyjnie czysta i...

8.99

-18%

10.99 zł

Cena za L : 12.84zł

Dodaj do schowka

Opis

Bref Max White Żel do WC to produkt, który zapewnia 10 korzyści podczas czyszczenia toalety, pozostawiając ją czystą i lśniącą już po 15 minutach od zastosowania.

10 korzyści, które zapewnia producent to:

 • wybielanie,
 • połysk,
 • higieniczna czystość,
 • neutralizacja nieprzyjemnych zapachów,
 • czyszczenie poniżej poziomu wody,
 • czyszczenie pod obrzeżem muszli,
 • natychmiastowe działanie,
 • usuwanie kamienia,
 • samoczynna formuła,
 • orzeźwiająca świeżość.

To wysokiej klasy produkt o gęstej i silnej formule, dzięki czemu nie spływa nawet podczas czyszczenia pionowych powierzchni. Jest to istotne w przypadku obrzeży toalety. Jego konsystencja zapewnia również czyszczenie pod poziomem wody, gdzie nie ulega rozpuszczeniu. Wystarczy nanieść go na czyszczoną toaletę i po 15 minutach spłukać, gdyż zawarte w nim środki chemiczne skutecznie usuwają brud oraz kamień bez konieczności szorowania. W przypadku silniejszych zabrudzeń wystarczy pozostawić go na całą noc.

Kompozycja zapachowa neutralizuje brzydkie zapachy, przywracając jednocześnie świeżość. Dzięki skutecznej formule żel umożliwia oszczędzenie czasu i pozwala na szybkie czyszczenie toalety. Zapewni higieniczną czystość na wiele dni i dezynfekcję powierzchni, co jest możliwe dzięki antybakteryjnemu działaniu preparatu. Jest skuteczny już podczas pierwszego użycia i nie wymaga specjalnych przygotowań.

Dzięki wyjątkowo zaprojektowanej butelce jest szybki i wygodny w użyciu, a zakrętka odkręcana dopiero po mocnym dociśnięciu zapobiega otwarciu przez dzieci.

Składniki - Bref Max White Żel do WC 700 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Zamknięcie utrudniające otwarcie przez dzieci: Aby otworzyć, naciśnij zakrętkę z obu stron w oznaczonych miejscach i odkręcaj w lewo. Aby zamknąć, delikatnie zakręcaj aż do usłyszenia kliknięcia.

Instrukcja użycia: ściskając butelkę nanieść produkt pod obrzeże muszli WC, aby spłynął w dół i pokrył całą wewnętrzną powierzchnię muszli. Pozostawić na 30 min w celu usunięcia trwałych zabrudzeń. Następnie spłukać. Operację powtórzyć w przypadku trwałego osadu. W razie potrzeby użyć szczotki klozetowej. Stosować wyłącznie w muszli WC. Unikać rozlania i zanieczyszczenia skóry. W przypadku rozlania na deskę sedesową lub inną powierzchnię natychmiast zetrzeć wyciek, a jego miejsce zmyć. Usunąć wszystkie materiały użyte do usuwania wycieku. Nie mieszać z wybielaczem lub innym środkiem do czyszczenia, gdyż może to spowodować powstanie toksycznego gazu lub wydzielanie ciepła. Przechowywać w oryginalnej zamkniętej nieuszkodzonej butelce w temp. 5 - 40°C. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywać w oryginalnym nieuszkodzonym szczelnie zamkniętym opakowaniu z dala od światła w chłodnym, suchym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Pierwsza pomoc: w przypadku podrażnienia dróg oddechowych umieścić poszkodowanego na świeżym powietrzu w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie.

Bref 10x Effect Power Gel Max White. Płynny środek do mycia muszli WC. Niebezpieczeństwo. Zawiera kwas chlorowodorowy i 2,2' - (oktadeka-9-enylimino) bisetanol. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Nie wdychać par. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

 • W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
 • W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem.
 • W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
 • W PRZYPADKU narażenia lub styczności: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Wyprać zanieczyszczoną odzież przed ponownym użyciem. Usunąć wyciek, aby zapobiec szkodom materialnym. Przechowywać pod zamknięciem. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bref Max White Żel do WC 700 ml

 • Producent: Bref
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9000101310832
 • EAN: 9000101310832
 • Wymiary: 27 x 9 x 6.2 cm

Inni Klienci kupili również