Chemia 2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Chemia 2. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia Podręcznik Chemia 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu. Autor w tym...
82,98 * 92,04 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 76,93 zł

Opis

Chemia 2. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Podręcznik Chemia 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.

Autor w tym tomie wspiera treści ze świata chemicznego licznymi doświadczeniami pozwalającymi zrozumieć zachodzące reakcje, procesy, zjawiska. Definicje, prawa i zasady wyróżniono w ramkach, a treści najważniejsze do zapamiętania wytłuszczono. Atutem publikacji jest jego przystępny język. Dzięki takiej narracji nauka chemii staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Podręcznik do chemii, klasa 2 do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 3 działów:

  • Materiały pochodzenia mineralnego
  • Chemia gleby
  • Paliwa – obecnie i w przyszłości

Chemia. Zeszyt ćwiczeń do klasy 2 szkoły branżowej I stopnia

Zeszyt ćwiczeń. Chemia. Klasa 2. Szkoła branżowa I stopnia.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Chemia 2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Za treścią tytułu stoją Artur Sikorski, Marta Wiśniewska.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Chemia 2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>