Clovin Koncentrat do płukania tkanin Essence Bez i Agrest 1.8 l

  • Clovin
  • 5900308779507
Koncentrat Clever Essence został stworzony z myślą o konsumentach ceniących ubrania, które czarują zapachem nie tylko świeżo po wyjęciu z pralki. Mikrokapsuły do płukania – innowacyjna technologia Clever Essence jest wyjątkowy dzięki zastosowaniu przełomowej technologii. Zapach jest zamknięty w...
14,99
Cena za L : 8.33zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Koncentrat Clever Essence został stworzony z myślą o konsumentach ceniących ubrania, które czarują zapachem nie tylko świeżo po wyjęciu z pralki. Mikrokapsuły do płukania – innowacyjna technologia Clever Essence jest wyjątkowy dzięki zastosowaniu przełomowej technologii. Zapach jest zamknięty w mikrokapsułach. Pocieranie podczas noszenia sprawia, że osłonka mikrokapsuł pęka, a zapach zostaje stopniowo uwalniany. Clever Essence pozwala cieszyć się świeżością ubrań dłużej dzięki specjalnie wyselekcjonowanym kompozycjom zapachowym. Skoncentrowana formuła produktu sprawia, że jest nawet pięć razy bardziej wydajny niż zwykłe płyny do płukania.

Szczegóły - Clovin Koncentrat do płukania tkanin Essence Bez i Agrest 1.8 l

  • Producent: Clovin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900308779507
  • EAN: 5900308779507
  • Wymiary: 30 x 11 x 9 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj mikrokapsuły Clever Frischer Garten do ostatniego płukania. Nie stosuj bezpośrednio na tkaninę.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie narażać na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>