Elementarz. Czytamy metodą sylabową
- Greg
- Elementarz. Czytamy metodą sylabową
-
54981201467KS
-
1 dzień + czas dostawy
Opis
Elementarz - czytamy metodą sylabową to najlepsza książka do nauki czytania. Metoda sylabowa polecana jest przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako bardzo skuteczna, szybka i bezproblemowa.
Pierwsza część książki zawiera prezentację literek i sylab, w drugiej zaś znajdują się czytanki, które są ułożone od najprostszej do najtrudniejszej. Podejmują też tematy najciekawsze dla dzieci - podróże, dinozaury, kosmos, przyroda, zwierzęta.
W całej książce zastosowano wyraźny podział na sylaby, przykładowe słówka, proste zdania, dzięki czemu dziecko szybko nauczy się czytać płynnie. Książka została opracowana z najwyższą dokładnością, starannością, dbałością o wartość merytoryczną. Zajmujące czytanki i wspaniałe, kolorowe, zabawne ilustracje są dodatkowym atutem książki.
Elementarz... został oprawiony w piękną, trwałą, twardą oprawę, dzięki czemu będzie długo służył, efektownie się prezentuje oraz jest bardzo wygodny w użyciu. Każde dziecko z przyjemnością będzie uczyło się czytać! Serdecznie polecamy!
Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodne z nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018.
Opinie o książce
Książka ta została opracowana z najwyższą dokładnością, starannością, dbałością o wartość merytoryczną. Zajmujące czytanki i wspaniałe, kolorowe, zabawne ilustracje są dodatkowym atutem książki. Dzięki temu moje dziecko z przyjemnością uczy się czytać!
kreatywniewdomu.pl
Do tej pory czytanie nie było najmocniejszą stroną Nikodema. Głównym jego problemem było sylabizowanie i składanie poszczególnych sylab w odpowiedni wyraz. Wszystko zmieniło się, kiedy w drodze kupna nabyłam "Elementarz - czytamy metodą sylabową" wydawnictwa Greg :) To był strzał w dziesiątkę! Wcześniej niechętnie sięgający po książkę Nikodem, teraz sam przypomina mi o konieczności przerobienia kolejnej czytanki (...) "Elementarz - czytamy metodą sylabową" jest naprawdę godny polecenia.
lenka-niki.blogspot.com
Książka została starannie przygotowana, wszystkie szczegóły bardzo starannie dopracowano, tak więc pod względem merytorycznym i graficznym mistrzostwo. Dziecku zapewne spodobają się piękne i kolorowe ilustracje. Nasz Synek z dużym zainteresowaniem podszedł do publikacji i chętnie z niej korzysta.
inaisewa.blogspot.com
Szczegóły - Elementarz. Czytamy metodą sylabową
- Tytuł: Elementarz czytamy metodą sylabową
- Autor: Alicja Karczmarska-Strzebońska
- Wydawnictwo Greg
- Seria Elementarz. Czytamy metodą sylabową
- Oprawa: Miękka
- Rok wydania: 2021
- Ilość stron: 160
- Format: 20.5x29.0cm
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 54981201467KS
- Język: polski
- Nr wydania: 2
- ISBN: 9788375173703
- EAN: 9788375173703
- Wymiary: 205 x 290 mm