FCE Practice Exam Papers 1. Student's Book + kod DigiBook

FCE Practice Exam Papers 1-2 (New Edition) to nowa seria publikacji zawierających testy przygotowujące do egzaminu FCE oraz egzaminu First (FCE) for Schools w formule obowiązującej od 2015 r. Publikacje mogą być także wykorzystywane w przygotowaniach do innych egzaminów o podobnej skali trudności....
84,58 * 97,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 84,58 zł

Opis

FCE Practice Exam Papers 1-2 (New Edition) to nowa seria publikacji zawierających testy przygotowujące do egzaminu FCE oraz egzaminu First (FCE) for Schools w formule obowiązującej od 2015 r. Publikacje mogą być także wykorzystywane w przygotowaniach do innych egzaminów o podobnej skali trudności.

Podręcznik (Student’s Book) zawiera zadania pozwalające na systematyczne ćwiczenie i rozwijanie sprawności czytania, użycia słownictwa i struktur gramatycznych, pisania, rozumienia ze słuchu i mówienia. W każdym podręczniku zawarto 10 testów oraz serię dodatkowych ćwiczeń z zakresu słownictwa i struktur gramatycznych. Arkusze odpowiedzi pokazują, w jaki sposób poprawnie zaznaczać odpowiedzi na egzaminie.

DigiBook (kod umożliwiający pobranie DigiBooka jest dołączony do książki ucznia) to cyfrowy, interaktywny odpowiednik drukowanej wersji publikacji. Został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS i Android – dzięki temu może być wykorzystywany na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach. Pracując z DigiBookiem, uczeń otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywania zadań. Każde ćwiczenie może wykonać wielokrotnie, a to pomaga w zapamiętaniu struktur językowych i przygotowaniu się do egzaminu. DigiBook zawiera również nagrania do zadań typu listening.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "FCE Practice Exam Papers 1. Student's Book + kod DigiBook"?
Virginia Evans, Jenny Doole, James Milton to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została wydana w 2018. Podręcznik "FCE Practice Exam Papers 1. Student's Book + kod DigiBook" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Czy podręcznik umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów online?
Tak, wydawca zapewnia taki dodatek. Coraz więcej podręczników oferuje dostęp do dodatkowych materiałów


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
244 jest długością książki "FCE Practice Exam Papers 1. Student's Book + kod DigiBook".
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - FCE Practice Exam Papers 1. Student's Book + kod DigiBook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>