Fizyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń pomaga dobrze zrozumieć i utrwalić materiał omówiony w podręczniku. Do każdego tematu z podręcznika przewidziano jedno ćwiczenie do wykonania w trakcie lekcji oraz zestaw zadań będących propozycją pracy domowej. Zeszyt zawiera także opisy doświadczeń, które można wykorzystać na...
17,50 * 19,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,50 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń pomaga dobrze zrozumieć i utrwalić materiał omówiony w podręczniku. Do każdego tematu z podręcznika przewidziano jedno ćwiczenie do wykonania w trakcie lekcji oraz zestaw zadań będących propozycją pracy domowej. Zeszyt zawiera także opisy doświadczeń, które można wykorzystać na dodatkowej lekcji lub polecić uczniom do zrobienia w domu. Każdy dział kończy się zestawem zadań powtórkowych. 

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Fizyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Za treścią podręcznika stoją Krzysztof Horodecki, Artur Ludwikowski.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Fizyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa została wydana przez Wydawnictwo GWO.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Do której serii podręczników należy "Fizyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej GWO; Fizyka Z Plusem.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 72 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną grafikami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji potrzebny jest opisywany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest fizyka.


Kilka słów o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Założone w 1991 roku przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo specjalizujące się w publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Wykorzystywane są przez 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Ale Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również podręczniki do nauki języka polskiego, historii, fizyki, biologii i plastyki.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Fizyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>