Florovit Nawóz do trawników - trawnik bez mchu 4 kg

Promocja:
Nawozy do roślin
Interwencyjny nawóz do trawników Wysoce skuteczny i wydajny nawóz przeznaczony do wszystkich rodzajów trawników wieloletnich, na których występuje mech. Dzięki wysokiej zawartości aktywnego żelaza "Fe Active" stosowanie nawozu pooprawia kondycję trawnika i umożliwia utrzymanie soczyście wybarwionej...
37,99
Cena za kg : 9.5zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł

Opis

Piękne trawniki są celem każdego ogrodnika, niezależnie od stopnia ich doświadczenia. Każdy z nich doskonale zdaje sobie sprawę, że nie dokonają tego bez pomocy specjalistycznych środków – w Bee również o tym wiemy. Właśnie dlatego przygotowaliśmy w naszej ofercie nowoczesny nawóz od marki Florovit, który pomoże z nadmiernymi problemami z mchem. Poznaj jego moc już dziś!

"Trawnik bez mchu" to nawóz, który jest przede wszystkim niezwykle wydajny i skuteczny. Nie jest to jednak nawóz, który najczęściej stosuje się do otrzymania pięknego trawnika. Pomaga on w tym, jednak jest o to specjalistyczny produkt, który nie zastąpi innych, odżywczych nawozów. Zadaniem tego produktu jest przede wszystkim pozbycie się mchu, przez co stosuje się go w znacznym stopniu interwencyjnie.

Czterokilogramowe opakowanie wystarczy Ci nawet na 200 metrów kwadratowych trawnika, a efekt zaobserwujesz już po dwóch dniach. W ten sposób bardzo szybko będziesz mógł się cieszyć zwartą darnią trawnika, na którym nie ma śladu mchu. Jednocześnie nie zapomniano tutaj o dodatku substancji, które poprawiają odżywienie trawnika, dzięki czemu zachowuje on głębię swojego zielonkawego koloru.

Marka Florovit od lat dostarcza swoim klientom wartościowych narzędzi do dbania o wszelakiego rodzaju ogrody. Wiedzą oni, jak ważne są dla Ciebie rośliny i starają się pomóc w ich opiece. Już dziś wypróbuj ich produkty i skorzystaj z ich długoletniej wiedzy.

Szczegóły - Florovit Nawóz do trawników - trawnik bez mchu 4 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498015102
  • EAN: 5900498015102
  • Wymiary: 17.6 x 27 x 17.8 cm

Składniki - Florovit Nawóz do trawników - trawnik bez mchu 4 kg

17,00% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecaną dawkę nawozu rozsypać równomiernie na nawożoną powierzchnię i wymieszać z wierzchnią warstwą gleby.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Dane producenta/dystrybutora

Grupa INCO ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>