Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik zestaw 2 x 25 kg

Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik zestaw 2 x 25 kg Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach  stymulują wzrost traw,  poprawiają ich zdrowotność  oraz  zapewniają intensywny zielony kolor trawników.  Opakowanie...
339,98 * 369,98 zł
184.99*169.99 zł/ za szt. w zest.
Cena za kg : 6.8zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 317,70 zł

Opis

Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik zestaw 2 x 25 kg

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach  stymulują wzrost traw,  poprawiają ich zdrowotność  oraz  zapewniają intensywny zielony kolor trawników. 

Opakowanie posiada specjalny otwór do łatwiejszej aplikacji nawozu.

Szczegóły - Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik zestaw 2 x 25 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST_FLOROVIT001

Produkty w zestawie (2)

Składniki - Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik zestaw 2 x 25 kg

NAWÓZ WE Nawóz NPK (MgO + SO3) 16,0 – 5,2 – 5,2 (3,0 + 26,0) z żelazem.16,0% (N) azot całkowity; 4,7% (N) azot azotanowy; 11,3% (N) azot amonowy; 5,2% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie; 3,4% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 5,2% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (MgO) tlenek magnezu całkowity; 26,0% (SO3) trójtlenek siarki całkowity; 4,0% (Fe) żelazo całkowite.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować od wiosny do końca sierpnia w odstępach 3 tygodniowych w dawkach 30 g na 1 m2 trawnika. Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ewentualne zbrylanie się produktu jest zjawiskiem naturalnym. Nawóz należy dokładnie rozkruszyć przed użyciem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>