Focus 1. Second Edition. Student's Book + Workbook + Podręcznik w wersji cyfrowej oraz interaktywny zeszyt ćwiczeń

Focus Second Edition 1. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej Focus Second Edition zachowuje najlepsze cechy kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której: 90% nauczycieli mówi, że wybór serii Focus był bardzo dobrą decyzją, ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa,...
182,98 * 200,81 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 172,08 zł

Opis

Focus Second Edition 1. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej

Focus Second Edition zachowuje najlepsze cechy kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której: 90% nauczycieli mówi, że wybór serii Focus był bardzo dobrą decyzją, ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie zwiększył się po roku nauki z kursem, 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem.

Druga edycja została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.


Focus Second Edition 1. Workbook + Interaktywny zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń do kursu Focus 2nd Edition:

 • każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń,
 • identyczna numeracja stron w podręczniku i zeszycie ćwiczeńpozwala łatwo nawigować między komponentami w trakcie lekcji,
 • zeszyt ćwiczeń zawiera arkusze pracy z filmami BBC, dzięki czemu autentyczne materiały wideo można wykorzystać jako wsparcie regularnej lekcji lub jako osobne zajęcia, a wszystko BEZ POTRZEBY KSEROWANIA,

PLUS dostęp do MyEnglishLab z Online Practice, który zapewnia uczniowi interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń oraz dodatkowe materiały, pozwalające przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją:

 • nagrania audio i wideo do kursu,
 • Grammar Checkpoints, czyli dodatkowe interaktywne ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne z rozdziału,
 • Vocabulary Checkpoints, czyli powtórka słownictwa w wygodnej interaktywnej formie,
 • Use of English Checkpoints, czyli utrwalenie znajomości środków językowych,
 • Unit Checkpoints, czyli zestawy interaktywnych zadań dających okazję do przećwiczenia zagadnień gramatycznych, leksykalnych i komunikacyjnych przed sprawdzianem.

Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach. Kod nauczycielski do MyEnglishLab z Online Practice znajduje się w książce nauczyciela do kursu.

Kody dostępu są ważne przez 24 miesiące od daty aktywacji i można je aktywować tylko na jednym urządzeniu.

Wymagania techniczne dla Pearson English Portal i MyEnglishLab:

Dla systemów Windows i MACOS:

 • System operacyjny: OSX 10.14+, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Przeglądarka: Safari, Edge, Google Chrome, Firefox
 • Procesor 1.33 GHz lub 32-bit (x86), głośniki/słuchawki/mikrofon wbudowane lub zewnętrzne
 • Pamięć RAM: 1024 MB lub wyższa
 • Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768 lub wyższa
 • Wtyczki: Adobe® Reader 2015, Adobe® Flash Player 17 lub wyższy
 • Internet: DSL, kablowa, T1 lub inne połączenie szybkopasmowe
 • Rekomendowana minimalna prędkość Internetu: 2 MB

Dla urządzeń mobilnych:

 • System Operacyjny: iOS 10.0+, Android 4.4.2+, Windows 8 Touch Screen
 • Przeglądarka: Safari 11, Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja), Edge

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Focus 1. Second Edition. Student's Book + Workbook + Podręcznik w wersji cyfrowej oraz interaktywny zeszyt ćwiczeń"?
Marta Umińska, Patrica Reilly, Tomasz Siuta, Bartosz Michałowski, Daniel Brayshaw, Dean Russell to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN posiada opisywany podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to SPP: 948/1/2019; NPP: 947/1/2019. Numer MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z ramą programową.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
 • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
 • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
 • Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Focus 1. Second Edition. Student's Book + Workbook + Podręcznik w wersji cyfrowej oraz interaktywny zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł należy do serii "Focus Second Edition".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Focus 1. Second Edition. Student's Book + Workbook + Podręcznik w wersji cyfrowej oraz interaktywny zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również