Jak większość z was wie, w miniony weekend odbyły się targi ekologiczne w Łodzi. Wśród wielu wystawców byliśmy również my ? Bee! To był nasz targowy debiut i jesteśmy pod wielkim wrażeniem całego wydarzenia. Spotkaliśmy wielu naszych klientów, dostawców, z którymi dotychczas mieliśmy jedynie kontakt mailowy lub telefoniczny i wiele osób, które nie znały naszego sklepu ale ciepło i pozytywnie nas przywitały. Kochani, naładowaliście nas pozytywną energią i sprawiliście, że dziś mamy jeszcze więcej zapału, chęci do działania i nowych pomysłów. DZIĘKUJEMY! :D


JAK WYGLĄDAŁY TARGI I DLACZEGO WARTO NA NICH BYĆ ?

Po pierwsze jest to największe wydarzenie branży eko w Polsce! Na targi do Łodzi co roku przyjeżdżają wystawcy z całej Polski, ale też spoza granic naszego kraju. W ciągu trzech dni halę Expo odwiedza około 12 tysięcy osób.
Jest to idealna okazja do nawiązania nowych kontaktów, zapoznania się z ofertą produktów eko na naszym rynku, poznania nowych marek i poznania wielu wartościowych ludzi, którzy tworzą sklepy, produkty i marki.
Wielu wystawców oferuje produkty spożywcze i kosmetyki do przetestowania. Na niektórych stoiskach pojawiają się profesjonalne makijażystki, na innych dietetycy, którzy służą radą, podpowiadają co i jak jeść, a także układają indywidualne, dostosowane do potrzeb plany żywieniowe. Wiele osób wymienia się poglądami i doświadczeniami. Poznajemy ludzi, którzy mają podobne zainteresowania, przypuszczam też, że w takich miejscach powstała niejedna przyjaźń na lata :)
Targi to też okazja do wysłuchania interesujących wykładów, poznania osobiście ulubionych blogerów, a nawet tak jak w przypadku Be Eco & Natura Foods obserwowania jak blogerzy przygotowują swoje potrawy. Po gotowaniu następuje oczywiście degustacja, na którą z pewnością warto jest czekać :) W trakcie trwania targów organizowane są konkursy, więc warto też sprawdzić czy dopisuje nam szczęście.


Targi w Łodzi odbywają się co roku, więc my już zaczynamy odliczać dni! Do zobaczenia! :)