Pogoda za oknem zachęca do spaceru, a Ty wciąż siedzisz z maluchem w domu? Wskocz w wygodne ciuchy, zabierz ze sobą telefon z ulubioną muzyką i przygotuj malucha do wyjścia. Pamiętaj, by ubrać dziecko odpowiednio do pogody – najbezpieczniejszą opcją jest tzw. ubiór na cebulkę, dzięki czemu możesz w każdej chwili zdjąć lub założyć szkrabowi dodatkowy sweterek. Wózek jest, ubrany maluch w gotowości… nie zapominasz o czymś? Ano tak - bidon!

Na spacery, wycieczki i dłuższe wędrówki koniecznie zabieraj ze sobą bidon dla dziecka lub wygodny kubek dla niemowlaka. Spokojnie, pomożemy Ci wybrać ten odpowiedni.

Jaki bidon dla dziecka wybrać?

Opcji jest oczywiście bardzo wiele, ale dużo zależy od wieku Twojego dziecka. Dla najmłodszych podróżników najlepszym rozwiązaniem będzie butelka dla niemowląt z dozownikiem (np. ta od b.box, dostępna w energetycznych kolorach). To idealne rozwiązanie na chwile spędzone z niemowlakiem – bez problemu nakarmisz malucha mlekiem i szybko wyczyścisz butelkę po powrocie do domu, produkt bowiem można myć w zmywarce i czyścić w sterylizatorze.

Jeżeli wybierasz się w podróż lub na spacer z nieco starszym szkrabem, warto pomyśleć o specjalnie stworzonych bidonach dla dzieci. My polecamy zwłaszcza bidon ze słomką, który naśladuje mechanizm działania butelki i ułatwia maluchowi picie. W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór produktów takich jak bidony dla dzieci. Bidony ze słomką proponowane przez b.box to wygodne, dostosowane do rączek maluchów butelki, które zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, takich jak polipropylen i silikon.

Bidon dla dziecka to jednak nie koniec podręcznego wyposażenia! Jeżeli wybierasz się na spacer lub w podróż z nieco starszym dzieckiem, zadbaj także o przekąski.

Bidony od b.box >

Dodatkowe akcesoria

Bidon ze słomką spakowany, teraz przyszedł czas na dodatkowe akcesoria!

Rodzicom maluchów powyżej 12. miesiąca życia proponujemy wyjątkową miseczkę ze słomką Passion Splash od b.box – będzie idealna do posiłków o półpłynnej i płynnej konsystencji. Pozostałe przekąski, takie jak świeże owoce, warzywa lub suchy prowiant, z powodzeniem zapakujesz w pojemniki wielokrotnego użytku. Te plastikowe są niezwykle łatwe w przechowywaniu, a dodatkowo są niebywale lekkie, co jest niezwykle ważne zwłaszcza przy dłuższych spacerach lub podróżach. Zamiast zwykłego boxa możesz też wybrać podwójny pojemnik na żywność od b.box – w zestawie znajdziesz dodatkowo łyżeczkę z miękką końcówką.

Akcesoria dla młodszych i starszych

Akcesoria takie jak kubek ze słomką czy kubek z rurką powinny być dostosowane nie tylko do wieku, ale także możliwości i etapu rozwoju malucha. Wybór może nie być łatwy, ale nie martw się – nie od razu Rzym zbudowano!

Absolutna podstawa to obserwacja dziecka. Jeżeli nie jesteś pewna, jaki bidon dla malucha wybrać, zawsze możesz skonsultować się z lekarzem specjalistą, który z pewnością doradzi dobry wybór. A nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Tobie i Twojemu maluchowi wyjątkowych podróży i spacerów w otoczeniu wyjątkowych, wygodnych i bezpiecznych akcesoriów. Do zobaczenia!


Zobacz także: