Jezus nas zbawia. Podręcznik z ćwiczeniami dla szóstej klasy szkoły podstawowej. Część 1 i 2

Struktura każdej katechezy: odkrywam, spotykam, poznaję, odpowiadam, utrwalam i modlę się jest spójna w przekazie i utrwalaniu wiedzy. Nowe zagadnienia na poszczególnych lekcjach omawiane są w przejrzysty i innowacyjny sposób. Uczniowie w trakcie omawianych zagadnień poznają ciekawe postaci,...
55,34 * 63,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 51,02 zł

Opis

Struktura każdej katechezy: odkrywam, spotykam, poznaję, odpowiadam, utrwalam i modlę się jest spójna w przekazie i utrwalaniu wiedzy. Nowe zagadnienia na poszczególnych lekcjach omawiane są w przejrzysty i innowacyjny sposób. Uczniowie w trakcie omawianych zagadnień poznają ciekawe postaci, których przykład pomoże im odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają zaznajomić się z dopasowanymi tematycznie fragmentami Pisma Świętego. Zdobyta wiedza pomoże uczniom w kształtowaniu postaw i wykazaniu się nią w korelacji z edukacją szkolną. Każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, zadania z tekstem, zadania z mapą, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą.

Zgodnie z nowym programem, nauczanie w klasie szóstej koncentruje się na Osobie i zbawczej misji Chrystusa. W świetle wydarzeń ze Starego Testamentu uczniowie poznają Jezusa jako wyczekiwanego Mesjasza. Zapoznają się z Jego życie, nauczaniem i cudami, co w konsekwencji doprowadzi ich do spotkania w sakramentach z żywym Synem Bożym.

Podręcznik Jezus nas zbawia wyróżniają kody QR. Uczniowie mogą je odczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnych w telefonie. Kody prowadzą do memów i cytatów biblijnych dopasowanych do tematu katechezy. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny kod QR odsyłający do testu podsumowującego zdobytą wiedzę. Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna to kolejny atut niniejszego podręcznika.

Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu znajdują się strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić funkcję: podręcznika, kart pracy i zeszytu.

Numer podręcznika AZ-22-01/18-PO-2/21, zatwierdzenie z dnia 17.04.2021 r.

Podręcznik dla 6 klasy szkoły podstawowej Jezus nas zbawia uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Składa się ON z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 60 katechez).

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Jezus nas zbawia. Podręcznik z ćwiczeniami dla szóstej klasy szkoły podstawowej. Część 1 i 2"?
Autorami podręcznika są Beata Zawiślak, Marcin Wojtasik.
Mamy szeroki wybór podręczników napisanych przez tej grupyautorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Jezus nas zbawia. Podręcznik z ćwiczeniami dla szóstej klasy szkoły podstawowej. Część 1 i 2" został opracowany przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Która to część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Do której serii podręczników należy "Jezus nas zbawia. Podręcznik z ćwiczeniami dla szóstej klasy szkoły podstawowej. Część 1 i 2"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej "Jezus nas zbawia".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jezus nas zbawia. Podręcznik z ćwiczeniami dla szóstej klasy szkoły podstawowej. Część 1 i 2

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>