Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
30,99 * 35,96 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,98 zł

Opis

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe"?
Urszula Jagiełło, Magdalena Steblecka-Jankowska, Renata Janicka-Szyszko to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Książka "Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe" została opracowana przez Wydawnictwo Operon.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Czym są karty pracy?
Karty pracy są dodatkowymi pomocami dydaktycznymi włączonymi do podręczników lub do nich dołączonymi, które obejmują różnorodne zadania i ćwiczenia.


Ile stron ma ta pozycja?
112 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Jakiego zakresu wiedzy dotyczy ten podręcznik?
Książka ta jest rekomendowana dla osób na poziomie podstawowym.


Informacje o wydawcy tego podręcznika szkolnego:
Operon to wydawnictwo, które skupia się na dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów edukacji - od początkowej edukacji szkolnej aż do szkół ponadpodstawowych. Publikuje zestawy pomocy przygotowujące do egzaminów końcowych, które są zgodne z aktualną podstawą programową i opracowane w konsultacji z MEN. Książki są urozmaicone pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i holistyczne podejście do nauczania sprawia, że Operon jest docenianym partnerem dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>