Kambukka Kubek termiczny Etna Grip Black Steel 500 ml

Kubek termiczny Etna 500 ml. Kubek Kambukka wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/8 izolowanej próżniowo. Dzięki wykorzystanym materiałom wysokiej jakości pozwala utrzymać ciepło nawet do 9 godzin, a zimno do 18 godzin. Kambukka Etna jest prosty w obsłudze i wolny od szkodliwego BPA. Szeroka...

139.99 zł

-13%

159.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kubek termiczny Etna Grip Black Steel od marki Kambukka to stylowy, elegancki i ergonomiczny sposób, w jaki możesz przetrzymywać swoje napoje poza domem. Wykonano go z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 izolowanej próżniowo. Utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 9 godzin, a zimnych nawet do 18.

Kubek Kambukka jest bardzo prosty w obsłudze i nie zawiera szkodliwego BPA. Ma silikonową, szeroką opaskę zapewniającą pewny i stabilny chwyt oraz niwelującą ryzyko wyślizgnięcia się z ręki. Dodatkowy silikon na spodzie umożliwia stabilizację kubka na powierzchni, na której go postawisz, bez rysowania jej.

Nakrętka jest uniwersalna i pasuje do wszystkich kubków tej samej marki. Możesz dowolnie je mieszać i tworzyć własne wizje swojego ulubionego kubka. Dodatkowym atutem jest to, że nakrętka nadaje się do mycia w zmywarce, dzięki czemu można łatwo utrzymywać najwyższy poziom higieny i mieć 100% pewności, że każdy zakamarek został wyczyszczony.

Komfort i prostotę użytkowania zapewnia wygodne zamykanie 3 w 1:

  1. Gdy odkręcisz nakrętkę, możesz pić z kubka jak ze zwykłej szklanki. Funkcja ta doskonale się sprawdzi, gdy zechcesz szybko ostudzić zbyt gorący napój.
  2. Klasyczną funkcję kubek termiczny spełnia wtedy, gdy naciśniesz przycisk. Pozwala na wygodne użytkowanie, np. za kierownicą.
  3. Kubek zablokowany - funkcja blokady ma za zadanie szczelne zamknięcie kubka wtedy, gdy z niego nie korzystasz. Możesz schować go do plecaka lub torby i mieć całkowitą pewność, że Twoje rzeczy nie zostaną zalane.

Dane producenta/dystrybutora

Angara sp. Z o.o., ul. Rzeźnicza 4, 59-300 Lubin

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kambukka Kubek termiczny Etna Grip Black Steel 500 ml

  • Producent: Kambukka
  • Kod producenta: 11-01010
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5407005140079
  • EAN: 5407005140079
  • Wymiary: 22 x 7.1 x 7.1 cm