Helpa Kaszka jaglana, Czary Mamy 200 g Bio

Pożywna i lekka o ciekawym i delikatnym smaku. PROSO Proso jest jedną  najstarszych  roślin  uprawnych; pierwsze zapiski o jego  uprawie  pochodzą ze starożytnych Chin. Okres  największego wykorzystania w krajach europejskich, w tym także w  Polsce,  przypada  na  lata  poprzedzające  drugą wojnę ...

9.99 zł

-17%

12.00 zł

Cena za kg : 49.95zł

Dodaj do schowka

Ocena 
2019-03-13 18:58:59

Mój ulubiony produkt z Helpy! Rewelacyjna, zdrowa, smaczna i prosta w przygotowaniu kaszka. Oryginalne opakowanie. Poza tym produkt z polskiej firmy!

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt
Każda mama wie doskonale, że nasze maluszki wymagają nie tylko miłości, troski, uwagi i opieki, ale także pokarmu najwyższej jakości. Ekologiczne kaszki dla dzieci firmy Helpa to produkty całkowicie naturalne, bezpieczne i pozbawione sztucznych dodatków chemicznych. Kaszka jaglana Czary Mamy to niezwykle pożywny posiłek, pełen cennych wartości odżywczych - niezbędnych do prawidłowego rozwoju naszego dziecka. 
 
Ekologiczna kaszka jaglana Czary Mary to produkt do którego wykorzystano wyłącznie surowce pochodzące z kontrolowanych i certyfikowanych upraw. 
 
Proso to niezwykle bogate źródło witamin z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12) oraz błonnika odpowiadającego za prawidłowe procesy trawienne. Pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu oraz zmniejsza poziom glukozy we krwi. Może być stosowane nawet przez osoby borykające się z nadciśnieniem, gdyż wspiera jego utrzymanie na prawidłowym poziomie. 
 
Jakie jeszcze witaminy i minerały zawiera proso? Przede wszystkim:
  • potas
  • sód
  • wapń
  • selen 
  • cynk
  • miedź
  • witaminę E
  • foliany
Sposób przygotowania: Do garnka wlać 200 ml wody lub mleka, a następnie wsypać 2 łyżki kaszki (około 20 gram). Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 2-3 minuty - pyszny i pożywny posiłek dla Twojego dziecka jest już gotowy!
 
Opakowanie zawiera 200 g produktu - około 10 sugerowanych porcji (20 g). Należy przechowywać je szczelnie zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.
 
Kaszki CZARY MAMY to kaszki, które nie są produktem błyskawicznym. Naturalne zboża zawarte w ich składzie, starannie wyselekcjonowane i odpowiednio rozdrobnione, wymagają zaledwie 2-3 minut gotowania. Dzięki naszym staraniom otrzymaliśmy produkt idealny- szybki w przygotowaniu lecz zarazem zachowujący wartości odżywcze.Nasze kaszki polecamy rodzinom szukającym naturalnej żywności, która jest jednocześnie wygodna i szybka w przygotowaniu. Dzięki kaszce CZARY MAMY każda mama może stać się czarodziejką, w trzy minuty tworząc posiłek pełen wartości odżywczych i smaku. Produkt nie jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
 
WAGA: 210 gramów
SKŁAD: ekologiczna kaszka jaglana (100%)
MASA NETTO: 200 gramów
CECHY: bezmleczna, może zawierać gluten, bez dodatku cukru
ILOŚĆ PORCJI: 10