Kosmetyki Dr Duda to wyjątkowe produkty, sporządzane według opracowanych w Polsce receptur i produkowane w naszym kraju. Jednak nie to świadczy o ich wyjątkowości - wyróżnia je wykorzystanie w 95% składników pochodzenia naturalnego, a główną ich bazą jest mineralna woda siarczkowo-siarkowodorowa, pozyskiwana w okolicach Buska-Zdroju. Jakie produkty są dostępne wśród kosmetyków Dr Duda?

Kosmetyki uzdrowiskowe

Na wyjątkowość kosmetyków Dr Duda duży wpływ mają wykorzystane składniki. Podstawą każdego produktu jest buska woda mineralna, pozyskiwana z ujęcia "Zuzanna", wzbogacana odwarem z borowiny. Od około 200 lat jest ona wykorzystywana w zabiegach uzdrowiskowych, wykazując się sporą skutecznością. Kosmetyki Dr Duda powstają w oparciu o przepisy dr. n. farmacji Romana Dudy, wieloletniego buskiego aptekarza. Dziś, istniejąca od 23 lat marka może pochwalić się sprawdzonymi i skutecznymi preparatami, o których skuteczności świadczą setki zadowolonych klientek. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. żele do przemywania twarzy, mydła lecznicze, kremy do pielęgnacji cery, szampony, a nawet mydła w płynie. Zostały zaaprobowane również przez fundację wspierającą osoby z łuszczycą, jako jedne z niewielu skutecznych kosmetyków. Mimo rozwoju firmy nadal udało nam się zachować jej rodzinny charakter, co napawa nas dumą.

Kosmetyki do ciała

Konopie polskie

Połączenie zalet uzdrowiskowej wody siarczkowej i ekstraktu z konopi przynosi wspaniałe rezultaty. Wypróbuj produkty z serii "konopie polskie" i na własnej skórze odczuj korzyści płynące z naturalnych składników. Bogactwo naturalnych witamin i minerałów pochodzących z ekologicznych upraw konopi sprawi, że skóra będzie lepiej odżywiona i lśniąca, paznokcie grube i twarde, a włosy lśniące, jak nigdy dotąd. Konopie polskie to szeroka linia produktów, w skład której wchodzą produkty do higieny intymnej, żele i kremy pielęgnujące cerę, czy odżywcze kremy do paznokci.

Kosmetyki zapachowe - owocowe i kwiatowe

Naturalne kosmetyki nie muszą być nudne i neutralne zapachowo. Kosmetyki Dr Duda obejmują również linie kosmetyków zapachowych, łączących najlepszą pielęgnację skóry z przyjemnymi aromatami - najczęściej wykorzystywane są naturalne zapachy owocowe i kwiatowe. Znajdziesz je w produktach higienicznych, kremach odżywiających i regenerujących skórę, ale także w zapachowych mgiełkach i produktach antyperspiracyjnych. Możesz zabrać ze sobą swój ulubiony zapach, przywołujący wakacyjne wspomnienia, bez obaw o chemiczne i sztuczne dodatki, które mogłyby zaszkodzić twojej skórze. Natura jest po Twojej stronie!

Kosmetyki do kąpieli

Gdzie kupić kosmetyki Dr Duda i ile kosztują?

Ceny kosmetyków wahają się od 15 do 30 zł, ale w promocyjnych cenach możesz kupić je nawet o 35% taniej.

Kosmetyki Dr Duda znajdziesz na Bee.pl. Sprawdź >>


Zobacz także: