Pakiet Kicia Kocia i Nunuś: Idą święta, Jaka piękna zima!, Czekamy na święta!

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z...
84,81 * 134,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 82,70 zł

Opis

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami.

Zbliżają się święta. Kicia Kocia i Nunuś mają ręce pełne roboty. Czas wykonać ozdoby na choinkę, upiec pierniczki i przygotować się na przyjście specjalnego gościa Mikołaja przynoszącego prezenty! To będą wyjątkowe święta spędzone z bliskimi!


Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

Kicia Kocia i Nunuś lubią zimę i zabawy na śniegu. Razem z nimi mali czytelnicy zobaczą, jak wygląda zima w mieście, w parku, a także na wsi i w lesie. Co robią zimą zwierzęta? Co jedzą? W co zimą bawią się dzieci?

Najmłodsi poznają odpowiedzi na te pytania, otwierając kolejne okienka z Kicią Kocią i Nunusiem.


Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!

Nunuś już nie może się doczekać Gwiazdki. Razem z Kicią Kocią otwierają po kolei okienka kalendarza adwentowego – na każdy dzień przeznaczone jest jedno okienko i jedno zadanie. Dzięki temu czas biegnie szybciej! Gdy otworzą 24 okienka, nadejdzie Boże Narodzenie.

Za treścią historyjki "Pakiet Kicia Kocia i Nunuś: Idą święta, Jaka piękna zima!, Czekamy na święta!" stoi Anita Głowińska.

Przybliż dziecku cechy charakterystyczne wybranych świąt lub pór roku, czytając mu książki z tej kategorii, np. "Pakiet Kicia Kocia i Nunuś: Idą święta, Jaka piękna zima!, Czekamy na święta!". Razem odkryjecie piękno każdej pory roku lub magii świąt.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź także pozostałe części z serii "Kicia Kocia i Nunuś".

Publikacja Pakiet Kicia Kocia i Nunuś: Idą święta, Jaka piękna zima!, Czekamy na święta! została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób mogących wydać więcej na książkę dla dzieci. Książeczka sprawdzi się jako pomysł na prezent.

Szczegóły - Pakiet Kicia Kocia i Nunuś: Idą święta, Jaka piękna zima!, Czekamy na święta!

Produkty w zestawie (3)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>