Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper 0-3 m-ce 2 szt.

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 0-3m 2 szt Salt&Pepper Dynamiczna gumka - Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka;  symetryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Nr 1 wśród smoczków...

24.99 zł

-7%

26.99 zł

Cena za szt. : 12.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Wychowywanie maluchów bywa trudne – zwłaszcza w okresie pierwszych miesięcy życia dziecka, kiedy to debiutujący rodzic wielokrotnie zadaje sobie pytanie: czy ja w ogóle wiem co właściwie robię? Właśnie dlatego na rynku pojawia się wiele firm specjalizujących się w produkcji akcesoriów przeznaczonych nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców. Jedną z takich marek jest Lovi – firma specjalizuje się w produkcji butelek, podgrzewaczy do butelek, wkładek laktacyjnych i laktatorów elektrycznych, pojemników do smoczków i oczywiście? smoczków!

Smoczek silikonowy dynamiczny to propozycja skierowana przede wszystkim do rodziców maluchów do 3. miesiąca życia. Znajdujące się w opakowaniu smoczki zostały wykonane ze specjalnych, bezpiecznych materiałów, a mianowicie z niejednorodnego silikonu, który umożliwia precyzyjną budowę smoczka. Jego kształt jest wzorowany na brodawce sutkowej, a zatem jest dostosowany do możliwości malucha. Prawidłowo użytkowany smoczek Lovi nie zaburza odruchu ssania i nie wpływa negatywnie na rozwój mowy czy zgryzu. To świetna propozycja dla każdego, kto szuka bezpiecznego, ale także trwałego produktu.

Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper od Lovi:

  • przeznaczony dla maluchów do 3. miesiąca życia,
  • budowa wspierająca naturalny odruch ssania,
  • wykonany z bezpiecznych dla malucha materiałów,
  • poddany wielokrotnym testom.

Ochrona laktacji, wspieranie aktywnego rozwoju dziecka i ochrona naturalnego odruchu ssania – to trzy podstawowe fundamenty działania marki Lovi. To grono specjalistów, którzy każdego dnia starają się ułatwiać życie rodzicom i wspierać rozwój maluchów. Akcesoria Lovi produkowane są w porozumieniu ze specjalistami z dziedzin, takich jak laktacja, neonatologia i neurologopedia. Wszystkie produkty poddawane są szczegółowym badaniom, które są nie tylko przeprowadzone pod fachowym, medycznym nadzorem, ale w przypadku badań z udziałem matek karmiących – są nadzorowane przez osoby z personelu szpitalnego.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed pierwszym użyciem gotuj smoczek do uspokajania w wo-dzie przez 5 minut, następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Jest to niezbędne dla zapewnienia higieny. Przed każdym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą. Nie należy używać antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Zbyt wysokie stężenia środków czyszczących mogą z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych.

Przechowuj smoczek w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie używać w mikrofali i zmywarce. Można używać w sterylizatorze. Można polewać wrzącą wodą.

Nigdy nie zanurzaj gumki w słodkich substancjach ani w lekarstwach, gdyż może to wywołać próchnicę u dziecka. Używaj smoczka do uspokajania przez okres od 1 do 2 miesięcy, następnie wymień go na nowy ze względu na bezpieczeństwo i konieczność zachowania higieny. Jeżeli smoczek do uspokajania zostanie wciągnięty do jamy ustnej NIE NALEŻY WPADAĆ W PANIKĘ; smoczek do uspokajania nie może być połknięty i jest skonstruowany tak, aby można było sobie poradzić, gdy zdarzy się taki przypadek. Usunąć smoczek do uspokajania z ust najdelikatniej jak to możliwe.

Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. W przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzeń wyrzuć produkt. Używaj wyłącznie dedykowanych uchwytów do smoczka zgodnych z normą EN12586. Nigdy nie przywiązuj do smoczka wstążek ani pasków, gdyż może to spowodować uduszenie się dziecka. Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „sterylizujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki. Zdejmowaną osłonkę zabezpieczającą trzymaj poza zasięgiem dziecka, aby uniknąć uduszenia.

Dane producenta/dystrybutora

CANPOL Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper 0-3 m-ce 2 szt.

  • Producent: Lovi
  • Kod producenta: 22/877
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407228778
  • EAN: 5903407228778