Lovi


Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to wyjątkowe wydarzenie – oprócz wyczekiwania, radości i wzruszenia, chwili tej towarzyszą także nerwy, zmęczenie i obawa przed nowymi wyzwaniami. Na szczęście na współczesnym rynku pojawia się coraz więcej firm, które powstały po to, by wspierać rodziców w wychowaniu dziecka i zapewniać maluszkowi optymalny rozwój.

„Karmienie miłością” to hasło marki LOVI, która została stworzona jako pomoc w karmieniu maluszka. Zespół LOVI to specjaliści z dziedziny neonatologii, neurologopedii i laktacji – wspólnie opracowują plany najnowszych produktów i dbają, by te były idealnie dostosowane do potrzeb małych dzieci.

Jakie produkty LOVI znajdziecie w naszym sklepie internetowym? Oto kilka z nich: smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper, butelka Medical+, wkładki laktacyjne Discreet Elegance, podgrzewacz do butelek, zestaw niezaburzający odruchu ssania: butelka + smoczek, butelka samosterylizująca, smoczek dynamiczny do karmienia, trójprzepływowy, laktator ręczny Expert 3D Pumping, silikonowe osłonki na piersi.

LOVI, oprócz produktów, które są niezastąpioną pomocą dla karmiących mam, oferuje także szeroki wybór produktów przeznaczonych do alternatywnego karmienia i uspokajania maluchów. Połączenie najnowszej wiedzy medycznej, doświadczenia ekspertów i stosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że produkty LOVI są idealnie dostosowane do potrzeb dzieci. Wszystkie akcesoria poddawane są wielokrotnym testom, w który uczestniczą matki karmiące.

Macierzyństwo to piękny, ale także niezwykle wymagający czas – właśnie dlatego tak ważne jest wszechstronne wsparcie, którego potrzebują młodzi rodzice. LOVI przekonuje, że w wielu aspektach karmienia i opieki nad dzieckiem możemy korzystać z pomocy profesjonalnych firm, które akcesoria przygotowują właśnie z myślą o wczesnym okresie macierzyństwa.

Lovi

Lovi Butelka Medical+ 3 m+ 250 ml -22%
w magazynie
Lovi Butelka Medical+ 330 ml -20%
27,99 zł 34,99 zł
Lovi Butelka Medical+ 330 ml
w magazynie
Lovi Butelka Medical+ 150 ml -19%
21,99 zł 26,99 zł
Lovi Butelka Medical+ 150 ml
w magazynie
Lovi Butelka samosterylizująca 150 ml -30%
w magazynie
Lovi Dwufazowy laktator elektryczny Prolactis -24%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe