Matematyka 1. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która będzie obowiązywać w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu...
37,55 * 42,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,38 zł

Opis

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która będzie obowiązywać w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie.

Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych.

Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Matematyka 1. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony"?
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda są autorami tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Matematyka 1. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony" została przygotowana przez Wydawnictwo OE Pazdro.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik:
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro to cenione wydawnictwo wydające publikacje od 1992 r. Początkowo skupiało się na publikacji podręczników do przedmiotów ścisłych, lecz rozszerzyło swoją ofertę o przedmioty artystyczne, humanistyczne i przyrodnicze. Cechuje się ono współpracą z uznawanymi autorami oraz wysokim standardem merytorycznym. Szerokie portfolio produktów, w tym zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, powoduje, że jest bardzo często wybierane przez nauczycieli i uczniów na terenie całej Polski.
 
Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
W kontekście jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest matematyka.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Matematyka 1. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony" składa się z 308 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Jaki zakres obejmuje ta książka?
Podręcznik jest dedykowany dla poziomu rozszerzonego. Przeznaczona dla uczniów bardziej zaawansowanych.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Matematyka 1. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>