Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony. Dla absolwentów szkoły podstawowej

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności....
37,99 * 43,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,38 zł

Opis

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie.

Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych.

Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

Podręcznik przeznazcony dla absolwentów szkoły podstawowej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony. Dla absolwentów szkoły podstawowej"?
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony. Dla absolwentów szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest matematyka.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro to słynne wydawnictwo funkcjonujące od 1992 roku. Na początku koncentrowało się na publikowaniu podręczników do przedmiotów ścisłych, ale później poszerzyło ofertę o przedmioty przyrodnicze, humanistyczne i artystyczne. Wyróżnia się ono współpracą z uznawanymi autorami oraz bardzo wysokim standardem merytorycznym. Duża gama produktów, w tym zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, sprawia, że jest bardzo chętnie wybierane przez nauczycieli i uczniów na terenie całego kraju.

Jaki zakres wiedzy obejmuje ta książka?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie rozszerzonym. Przeznaczona dla uczniów mocniej zaawansowanych.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony. Dla absolwentów szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>