Mistrzowie Komiksu Batman. Mroczny Rycerz kontratakuje

  • Frank Miller, Lynn Varley
  • Egmont
  • Mistrzowie Komiksu
  • 9788328118034
Po raz pierwszy w wydaniu zbiorczym i w nowym przekładzie ukazuje się wyczekiwana przez rzesze fanów kontynuacja komiksu Batman - Powrót Mrocznego Rycerza.Od przedstawionych w nim wydarzeń minęły trzy lata. Wszystko układa się z pozoru znakomicie - lecz jest to jedynie iluzja, gdyż ludzie nie...

73.79

-18%

89.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Po raz pierwszy w wydaniu zbiorczym i w nowym przekładzie ukazuje się wyczekiwana przez rzesze fanów kontynuacja komiksu Batman - Powrót Mrocznego Rycerza.
Od przedstawionych w nim wydarzeń minęły trzy lata. Wszystko układa się z pozoru znakomicie - lecz jest to jedynie iluzja, gdyż ludzie nie wiedzą, że rzeczywistość jest doskonale wyreżyserowana, a wszystko, co podłe i paskudne, zostaje albo pięknie opakowane, albo sprzątnięte pod dywan.
Tylko Batman zna prawdę. I czuje, że nadeszła pora, aby jedyny wolny człowiek, który jest w stanie doprowadzić do zmian, zaczął działać.
Mroczny Rycerz powraca z wigorem, który kojarzy się z pierwszymi latami jego działalności. Wraz z armią swoich żołnierzy, wśród których znajduje się Carrie Kelley, dawna Robin, teraz znana jako Catgirl, Batman wypowiada wojnę światu, który kompletnie się zatracił

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mistrzowie Komiksu Batman. Mroczny Rycerz kontratakuje

Inni Klienci kupili również