NOWOŚĆ Nocnik MIX Technok

Nocnik MIX Technok

Nocnik odgrywa kluczową rolę w procesie nauki czystości u maluchów. To narzędzie codziennego użytku, które umożliwi łatwe i wygodne korzystanie dla dzieci. Ergonomiczny kształt nocnika dostosowany jest do potrzeb małego dziecka, gwarantując komfort podczas siedzenia. Wygodna powierzchnia sprzyja...
15,90 * 23,83 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,06 zł

Opis

Nocnik odgrywa kluczową rolę w procesie nauki czystości u maluchów. To narzędzie codziennego użytku, które umożliwi łatwe i wygodne korzystanie dla dzieci.

Ergonomiczny kształt nocnika dostosowany jest do potrzeb małego dziecka, gwarantując komfort podczas siedzenia. Wygodna powierzchnia sprzyja wygodnemu i bezpiecznemu korzystaniu.

Nocnik wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są przyjazne dla skóry dziecka. Dzięki temu korzystanie będzie komfortowe dla malucha, a rodzice nie będą musieli się martwić o bezpieczeństwo. Prosty design umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie go.

Przyciągająca wzrok kolorystyka i urocza grafika zaciekawi każdego malucha oraz uatrakcyjni naukę utrzymywania czystości. Dzięki prostocie nocnika, dzieci łatwo przyzwyczają się do niego, co ułatwia proces nauki.

Produkt dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: biały, różowy i niebieski wysyłanych losowo.

Nocnik to kluczowy element w procesie nabywania umiejętności korzystania z toalety. Ergonomiczny design, łatwość czyszczenia i uniwersalne zastosowanie sprawiają, że jest nieocenionym wsparciem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.

Wymiary: 31x24x21 cm

Szczegóły - Nocnik MIX Technok

  • Producent: Technok
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 315x243 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037607389
  • EAN: 4823037607389

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt