Pakiet Bajki logopedyczne misia Api. Lata 2-4 i 4-6

Bajki logopedyczne misia API (2-4 lat) Miś API nauczy Wasze dzieci poprawnie mówić! Kto to jest miś API? To najlepszy przyjaciel każdego dziecka, niesforny i pocieszny łobuziak, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Ten wesoły towarzysz każdej bajki pomoże dziecku wytrenować...
29,94 * 52,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,27 zł

Opis

Bajki logopedyczne misia API (2-4 lat)

Miś API nauczy Wasze dzieci poprawnie mówić!

Kto to jest miś API? To najlepszy przyjaciel każdego dziecka, niesforny i pocieszny łobuziak, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Ten wesoły towarzysz każdej bajki pomoże dziecku wytrenować narządy artykulacyjne, wyćwiczyć wszystkie głoski tak, że niepostrzeżenie mowa dziecka stanie się poprawna.

Książka zawiera bajki dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, jest idealna na początek procesu nabywania mowy, jak i podczas ćwiczenia kolejno pojawiających się głosek.

W środku znajduje się mnóstwo ćwiczeń, zadań, dialogów z misiem, zabaw ruchowych i propozycji dodatkowych aktywności, które pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę. Dodatkowo autorki podpowiadają, kiedy warto wybrać się do specjalisty.

W tej pięknie ilustrowanej książce znajduje się pacynka misia API, gotowa do zabawy. Polecamy wszystkim rodzicom, logopedom, terapeutom!

Wypychana pacynka misia API gratis!


Bajki logopedyczne misia API (4-6 lat)

Z pomocą misia API Wasze dzieci zaczną poprawnie mówić!

Jeśli jeszcze nie znacie misia API, to koniecznie zajrzyjcie do tej książki! API to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, wesoły, pluszowy urwisek, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Towarzysząc dziecku przy każdej bajce, pomoże wytrenować narządy artykulacyjne, wyćwiczyć wszystkie głoski tak, że w szybkim czasie mowa dziecka stanie się poprawna.

W tej części książki miś API jest trochę starszy, książka zawiera bajki dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Starszaki mogą doskonale wyćwiczyć konkretne głoski w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, tak by żadne słówko nie stanowiło już problemu.

W środku znajduje się mnóstwo ćwiczeń, zadań i propozycji dodatkowych aktywności, które pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę. Dodatkowo autorki podpowiadają, kiedy warto wybrać się do specjalisty.

Bajki logopedyczne sprawdzą się w domu, w gabinecie logopedycznym, w przedszkolu.

Autorem książeczki "Pakiet Bajki logopedyczne misia Api. Lata 2-4 i 4-6" jest Agata Kalina, Maria Szyfter, Artur Gulewicz.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Pakiet Bajki logopedyczne misia Api. Lata 2-4 i 4-6". Krótka forma to mądry pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Pozycja "Pakiet Bajki logopedyczne misia Api. Lata 2-4 i 4-6" została opublikowana przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.