Pakiet Extraklasse. Deutsche 1. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do szkoły podstawowej dla klasy VII

Extraklasse. Deutsche 1. Podręcznik do szkoły podstawowej dla klasy VII Extraklasse Deutsch. 1. Podręcznik to seria podręczników dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów do nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych Extraklasse Deutsch. Uzupełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń...
71,50 * 77,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 69,72 zł

Opis

Extraklasse. Deutsche 1. Podręcznik do szkoły podstawowej dla klasy VII


Extraklasse Deutsch. 1. Podręcznik to seria podręczników dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów do nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych Extraklasse Deutsch. Uzupełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń Extraklasse Deutsch 1. A1. Język niemiecki. Klasa 7. Materiały ćwiczeniowe. Ten dwutomowy kurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 7-8 rozpoczynających naukę języka. To podręcznik nowej generacji, wysoko oceniony w badaniach opinii przez nauczycieli. Koncentruje się na komunikacji w sytuacjach z życia codziennego i realiach krajów niemieckojęzycznych. Dlaczego warto zdecydować się na Extraklasse Deutsch? Wysoki poziom dydaktyczny gwarantowany przez znany i ceniony zespół autorski: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło. Elastyczna struktura podręcznika pomocna w realizacji podstawy programowej - brak sztywnego podziału na jednostki lekcyjne, dzięki czemu nauczyciel może dowolnie realizować materiał, w zależności od potrzeb grupy. Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne, np. propozycje nauki języka poprzez zabawę widoczne w sekcjach: Aussprache - zawierają śmieszne i dowcipnie zilustrowane łamańce językowe. Gry i zabawy - wyzwalają emocje, angażują uwagę i sprzyjają zapamiętywaniu materiału językowego. Mini-Projekt - uczą współdziałania w grupie i korzystania z różnych źródeł informacji. Autentyczne materiały dające uczniom możliwość poznania realiów krajów niemieckojęzycznych. Nowoczesna szata graficzna - zamieszczone w podręczniku ilustracje odwołują się do wiedzy i doświadczeń uczniów. Bogate zasoby cyfrowe, w tym: interaktywny podręcznik, e-ćwiczenia, e-kartkówki, e-testy, doskonałe do wykorzystania w pracy zdalnej i stacjonarnej. ? To zaciekawi Twoich uczniów W podręczniku prezentowane są teksty rozwijające umiejętność rozumienia wypowiedzi ustnych i pisemnych: wywiady, wpisy w mediach społecznościowych, blogi, SMS-y, reportaże, reklamy itp. Teksty o aktualnej tematyce podane w atrakcyjnej dla młodzieży formie np. wpisu na blogu czy komentarzy na forach internetowych. Praca z autentycznymi materiałami, np. mapą, która pozwala w prosty sposób ćwiczyć wprowadzone zagadnienie. Nauka ewaluacji własnych kompetencji ucznia poprzez samoocenę. O autorkach: Zespół autorski, który tworzą Marta Kozubska, Ewa Krawczyk i Lucyna Zastąpiło, przygotowuje publikacje do nauki języka niemieckiego od 1992 roku. Jako germanistki i doświadczone nauczycielki języka niemieckiego nieustannie rozwijają swój warsztat metodyczny. Są autorkami wielu cenionych podręczników do nauki języka niemieckiego PWN.


Extraklasse. Deutsche 1. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej dla klasy VII


Extraklasse Deutsch 1. A1. Materiały ćwiczeniowe to seria dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów do nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych. Materiały ćwiczeniowe są uzupełnieniem podręcznika Extraklasse Deutsch 1. A1. Język niemiecki. Klasa 7. Podręcznik. Ten dwutomowy kurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 7-8 rozpoczynających naukę języka. To podręcznik nowej generacji, wysoko oceniony w badaniach opinii przez nauczycieli. Koncentruje się na komunikacji w sytuacjach z życia codziennego i realiach krajów niemieckojęzycznych. Dlaczego warto zdecydować się na Extraklasse Deutsch? Wysoki poziom dydaktyczny gwarantowany przez znany i ceniony zespół autorski: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło. Elastyczna struktura podręcznika pomocna w realizacji podstawy programowej - brak sztywnego podziału na jednostki lekcyjne, dzięki czemu nauczyciel może dowolnie realizować materiał, w zależności od potrzeb grupy. Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne, np. propozycje nauki języka poprzez zabawę widoczne w sekcjach: Aussprache - zawierają śmieszne i dowcipnie zilustrowane łamańce językowe. Gry i zabawy - wyzwalają emocje, angażują uwagę i sprzyjają zapamiętywaniu materiału językowego. Mini-Projekt - uczą współdziałania w grupie i korzystania z różnych źródeł informacji. Autentyczne materiały dające uczniom możliwość poznania realiów krajów niemieckojęzycznych. Nowoczesna szata graficzna - zamieszczone w podręczniku ilustracje odwołują się do wiedzy i doświadczeń uczniów. Bogate zasoby cyfrowe, w tym: interaktywny podręcznik, e-ćwiczenia, e-kartkówki, e-testy, doskonałe do wykorzystania w pracy zdalnej i stacjonarnej. ?To zaciekawi Twoich uczniów: W podręczniku prezentowane są teksty rozwijające umiejętność rozumienia wypowiedzi ustnych i pisemnych: wywiady, wpisy w mediach społecznościowych, blogi, SMS-y, reportaże, reklamy itp. Teksty o aktualnej tematyce podane w atrakcyjnej dla młodzieży formie np. wpisu na blogu czy komentarzy na forach internetowych. Praca z autentycznymi materiałami, np. mapą, która pozwala w prosty sposób ćwiczyć wprowadzone zagadnienie. Nauka ewaluacji własnych kompetencji ucznia poprzez samoocenę.

FAQ

Sekcja Q&A

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Pakiet Extraklasse. Deutsche 1. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do szkoły podstawowej dla klasy VII" został opracowany przez Wydawnictwo Szkolne PWN.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Pakiet Extraklasse. Deutsche 1. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do szkoły podstawowej dla klasy VII

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>