Pakiet Infos Aktuell 1. Język niemiecki: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum

Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Podręcznik. Liceum i technikum "Infos Aktuell" to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk...
108,54 * 118,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 99,75 zł

Opis

Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Podręcznik. Liceum i technikum

"Infos Aktuell" to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Podręcznik z kodem dostępu do eDesku.


Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń)

Każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń.

  • Powtórzenia Lexik oraz Grammatik
  • Nowość! Ewaluacja po każdym rozdziale w formie praktycznych zadań.
  • Nowość! Ntzliche Wendungen zestawienia aktywnych zwrotów w praktycznych ćwiczeniach na mediację.
  • Hit! Grammatik – obszerny zestaw dodatkowych ćwiczeń gramatycznych pomocnych w opanowaniu kluczowych zagadnień gramatycznych.
  • Abiturtraining w każdym rozdziale, czyli sekcje powtórzeniowe w formacie maturalnym.

Infos Aktuell to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

FAQ

Sprawdź Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Pakiet Infos Aktuell 1. Język niemiecki: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum została opracowana przez Wydawnictwo Pearson.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Pearson, dawniej Longman i Pearson Longman, jest angielskim wydawnictwem z tradycjami sięgającymi 1724 r. Z założoną przez Thomasa Longmana firmą wydawniczą, drukarnią i księgarnią, Pearson rozwinęło się do światowego wydawnictwa z oddziałami w 80 krajach i zatrudniającego ponad 40 000 pracowników. Pearson zadebiutowało w Polsce w 1995 r. z kursem nauki języka angielskiego "New Discoveries". Dziś, oferuje szeroki asortyment materiałów edukacyjnych, w tym kursy, lektury, tablice interaktywne, aplikacje, które zdobyły nagrody i wyróżnienia, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Pakiet Infos Aktuell 1. Język niemiecki: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>