Pakiet: Proszę mnie przytulić, Gdzie jesteś, Mamo?

Proszę mnie przytulić Czy wiecie, jaki jest najlepszy sposób na udany dzień? Pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził w sekrecie Niedźwiadkowi, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy. I tak zaczęła się niezwykła przygoda ojca i syna. Wędrują razem przez las i...
77,67 * 90,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 67,07 zł

Opis

Proszę mnie przytulić

Czy wiecie, jaki jest najlepszy sposób na udany dzień?

Pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził w sekrecie Niedźwiadkowi, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy. I tak zaczęła się niezwykła przygoda ojca i syna. Wędrują razem przez las i przytulają każdego, kogo spotkają na swojej drodze – malutką Gąsienicę, wielką Anakondę, a nawet Myśliwego ze strzelbą w dłoni...

Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z głębi serca gest, może zmienić bardzo wiele w życiu każdego z nas. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

Co wydarzyło się jeszcze tego dnia? Sprawdźcie w książce „Gdzie jesteś, Mamo?”.


O książce

Nagroda Literacka Miasta Stołecznego Warszawy 2014 w kategorii literatura dla dzieci i młodzieży.

Książka wpisana do katalogu Białych Kruków “White Ravens 2014”, książek z całego świata rekomendowanych przez Internationale Jugendbibliothek.

Książka wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Wyróżnienie w Konkursie Książki Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej w 2013 roku.


Gdzie jesteś, Mamo?

Po pełnym emocji dniu Tata Niedźwiedź i mały Niedźwiadek, stęsknieni, spieszą na spotkanie z Mamą Niedźwiedzicą. A tymczasem gdzieś daleko Mama Niedźwiedzica szuka krzywej wierzby, pod którą się umówili. Błądząc w zakamarkach lasu, prosi o pomoc napotkane zwierzęta, jednak te zachowują się bardzo dziwnie… Mama Niedźwiedzica jest zupełnie zdezorientowana, a czas ucieka, dużymi krokami zbliża się noc…

Nowe przygody bohaterów bestsellera „Proszę mnie przytulić” w ciepłej i pełnej humoru opowieści o tym, że dobro wraca.


O Autorze

Przemysław Wechterowicz - pisarz, autor książek obrazkowych. Dotychczas opublikował ponad czterdzieści książek tłumaczonych na ponad dwadzieścia języków.


O Ilustratorce

Emilia Dziubak - absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zajmuje się głównie ilustracją książkową i prasową.

Przemysław Wechterowicz jest autorem książki "Pakiet: Proszę mnie przytulić, Gdzie jesteś, Mamo?".

"Pakiet: Proszę mnie przytulić, Gdzie jesteś, Mamo?" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja doskonałej zabawy. Wybór krótkich historii to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Emilia Dziubak podpisuje się pod ilustracjami z wnętrza tytułu Pakiet: Proszę mnie przytulić, Gdzie jesteś, Mamo?.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja Pakiet: Proszę mnie przytulić, Gdzie jesteś, Mamo? została opublikowana przez Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Bogate wydanie. Tytuł dla osób mogących wydać więcej na książkę dla dzieci. Książeczka sprawdzi się też jako pomysł na podarunek.