Podstawy przedsiębiorczości 2.0

Podręcznik do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Może być wykorzystywany przez uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia - w klasach przeznaczonych dla absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej.   Podręcznik został napisany tak, aby w interesujący dla uczniów...
36,74 * 37,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,83 zł

Opis

Podręcznik do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Może być wykorzystywany przez uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia - w klasach przeznaczonych dla absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej.
 
Podręcznik został napisany tak, aby w interesujący dla uczniów sposób przedstawić wszystkie zagadnienia wymagane przez podstawę programową. W celu łatwiejszego ich zrozumienia zamieściliśmy w podręczniku wiele przykładów oraz informacji uzupełniających (m.in. praktycznych wskazówek, ciekawostek, wypowiedzi praktyków). W celu zwizualizowania omawianych zagadnień i przedstawienia ich w sposób bardziej przejrzysty zamieściliśmy w podręczniku liczne tabele, rysunki i zdjęcia. W wielu rozdziałach odwołujemy się do treści zamieszczonych w internecie - w celu łatwiejszego wejścia na stronę internetową zamieściliśmy skrócone linki oraz kody QR.

Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego i otrzymał numer dopuszczenia 1113/2020. Więcej informacji o dopuszczeniu podręcznika znajdziecie Państwo w zakładce Notka MEN.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Podstawy przedsiębiorczości 2.0"?
Jacek Musiałkiewicz, Grzegorz Kwiatkowski są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Podstawy przedsiębiorczości 2.0" został wydany przez Wydawnictwo Ekonomik.


Jaki numer zgodności MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika to 1113/2020. Numer MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik został sklasyfikowany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem merytorycznym.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Ile stron zawiera ta pozycja?
340 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Podstawy przedsiębiorczości 2.0

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>