Poznać przeszłość 2. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Nowa podstawa programowa 2022 „Karty pracy ucznia” z serii „Poznać przeszłość” dla klasy 2 liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego zawierają zestawy różnorodnych zadań pomocnych w utrwalaniu wiedzy. Umożliwiają kształcenie umiejętności historycznych, takich jak praca z mapą,...
24,99 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł

Opis

Nowa podstawa programowa 2022

„Karty pracy ucznia” z serii „Poznać przeszłość” dla klasy 2 liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego zawierają zestawy różnorodnych zadań pomocnych w utrwalaniu wiedzy.

  • Umożliwiają kształcenie umiejętności historycznych, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi.
  • Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji za pomocą zadań skorelowanych z podręcznikiem.
  • Ułatwiają przygotowania do sprawdzianów dzięki zadaniom powtórzeniowym i zestawom pytań do rozdziałów.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Poznać przeszłość 2. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy"?
Katarzyna Panimasz jest autorem tego tytułu.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Poznać przeszłość 2. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Jaki jest zakres wiedzy tego podręcznika?
Książka ta jest przeznaczona dla osób na poziomie podstawowym.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych podmiotów na rynku. Stawiając na nowoczesne metody pracy z uczniami, zdobyło zaufanieogromnej liczby edukatorów i placówek na terenie całej Polski.

Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta książka jest potrzebna?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: historia.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
160: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną grafikami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Poznać przeszłość 2. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej "POZNAĆ PRZESZŁOŚĆ".
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Przeczytaj o serii opisywanego podręcznika szkolnego:
Poznaj 3 top zalety książek szkolnych z serii Poznać przeszłość
  • Ułożenie wydarzeń według chronologii, co umożliwia łatwiejsze przyswojenie wiedzy,
  • Uatrakcyjnienie wizualne i merytoryczne treści: infografiki, ciekawostki,
  • Przyjazny język dopasowany do poziomu zrozumienia ucznia.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Poznać przeszłość 2. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>