Bio Raj


 

Ekologiczna żywność Bio Raj, którą oferujemy w naszym sklepie, jest polską marką. Jaka sama nazwa wskazuje spożywanie ich produktów to wręcz rajska przyjemność. Ważną informacją jest to, że firma stawia na polskich dostawców, a także ręczną produkcję, co sprawia, że produkty są jeszcze bardziej wyjątkowe. W naszej ofercie posiadamy produkty sypkie typu mąki, fasole, kasze, a także typowo śniadaniowe propozycje w postaci pysznych mieszanek musli.

Zdrowe produkty Bio Raj podstawą zdrowego życia

Zaproś do swojego życia ekologiczną żywność od marki Bio Raj, aby z jej pomocą przyrządzić pełnowartościowe i organiczne posiłki dla siebie i swojej rodziny.

W ofercie znajdziesz np. bardzo pożywną kaszę jaglaną. Jest to produkt, który obecnie zyskał bardzo na popularności. Można z jego pomocą przygotować bardzo wiele dań, również tych wegańskich, np. jagielnik – czyli ciasto przypominające sernik. Innym daniem mogą być np. pulpeciki w stylu indyjskim, gdzie kasza jaglana odegra swoją rolę będąc doskonałym łącznikiem z innymi produktami np. ciecierzycą i marchewką.

W naszym sklepie można również zakupić różnego rodzaju mąki, które idealnie nadadzą się do wypieku chleba, naleśników czy też innych wypieków. Do wyboru jest mąka orkiszowa, pszenna i pszenna razowa.

Jednym z przyjemniejszych produktów marki Bio Raj są ich mieszanki musli. Dzięki nim zdecydowanie można rozpocząć swój dzień w rajskim stylu. Miksy zawierają owoce suszone, pestki, ziarna i wszystko to, co jest potrzebne, aby mieć energię przez cały dzień. Wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Bio Raj na naszej stronie.

Bio Raj

wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 12,75 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,87 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,13 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,43 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,85 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 14,96 zł
8,32 * 9,50 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 8,37 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 13,66 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 27,26 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,10 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe