BioLife


 

BioLife to producent ekologicznej żywno¶ci o wysokiej jako¶ci. Marka skupia się przede wszystkim na tym, by jej produkty były jak najbardziej bezpieczne oraz odpowiednie dla osób w każdym wieku.

W ofercie BioLife znaleĽć można:

  • ekologiczne płatki kukurydziane oraz owsiane,
  • bakalie i orzechy,
  • ryże,
  • kasze,
  • m±ki bezglutenowe,
  • musli,
  • zdrowe przek±ski.

Produkty BioLife s± w pełni ekologiczne i nie zawieraj± żadnych sztucznych barwników ani konserwantów. Do ich produkcji używane s± ziarna zbóż z kontrolowanych upraw, w których nie stosuje się szkodliwych dla naszego zdrowia oprysków.

Produkty BioLife to proste składy, bez sztucznych słodzików oraz barwników. Można z nich skomponować pyszne posiłki zarówno dla diabetyków, jak i osób choruj±cych na celiaklię, dbaj±cych o smukł± sylwetkę oraz wszystkich tych, którzy po prostu chc± się zdrowo odżywiać.

Płatki bez cukru oraz musli od BioLife to ¶wietna alternatywa dla mocno słodzonych popularnych płatków ¶niadaniowych. Marka BioLife dba o to aby dostaczać swoim klientom to co najlepsze stawiaj±c na naturalne i pełnowarto¶ciowe produkty a rezygnuj±c ze sztucznych barwników, konserwantów oraz nadmiaru cukru. Jej celem jest propagowanie zdrowego i zrównoważonego żywienia dla osób z różnych grup wiekowych. Produkty s± regularnie sprawdzane pod k±tem składu, tak aby klienci mieli pewno¶ć, że s± one bezpieczne tak dla nich, jak i dla ich rodzin a w szczególno¶ci dzieci.

BioLife

-24%
w magazynie
-17%
w magazynie
-10%
7,99 zł 8,92 zł
BioLife Kakao 150 g Bio
w magazynie
-10%
w magazynie
-11%
w magazynie
-20%
w magazynie
-12%
w magazynie
-2%
w magazynie
-9%
w magazynie
-8%
w magazynie
-6%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe