BioLife

Znalezione obrazy dla zapytania biolife logo

BioLife to producent ekologicznej żywności o wysokiej jakości. Marka skupia się przede wszystkim na tym, by jej produkty były jak najbardziej bezpieczne oraz odpowiednie dla osób w każdym wieku.

W ofercie BioLife znaleźć można:

  • ekologiczne płatki kukurydziane oraz owsiane,
  • bakalie i orzechy,
  • ryże,
  • kasze,
  • mąki bezglutenowe,
  • musli,
  • zdrowe przekąski.

Produkty BioLife są w pełni ekologiczne i nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani konserwantów. Do ich produkcji używane są ziarna zbóż z kontrolowanych upraw, w których nie stosuje się szkodliwych dla naszego zdrowia oprysków.

Produkty BioLife to proste składy, bez sztucznych słodzików oraz barwników. Można z nich skomponować pyszne posiłki zarówno dla diabetyków, jak i osób chorujących na celiaklię, dbających o smukłą sylwetkę oraz wszystkich tych, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać.

Płatki bez cukru oraz musli od BioLife to świetna alternatywa dla mocno słodzonych popularnych płatków śniadaniowych. Marka BioLife dba o to aby dostaczać swoim klientom to co najlepsze stawiając na naturalne i pełnowartościowe produkty a rezygnując ze sztucznych barwników, konserwantów oraz nadmiaru cukru. Jej celem jest propagowanie zdrowego i zrównoważonego żywienia dla osób z różnych grup wiekowych. Produkty są regularnie sprawdzane pod kątem składu, tak aby klienci mieli pewność, że są one bezpieczne tak dla nich, jak i dla ich rodzin a w szczególności dzieci.
 

BioLife Kakao 150 g Bio -17%
7,49 zł 8,99 zł
BioLife Kakao 150 g Bio
w magazynie
BioLife Płatki kukurydziane 200 g Bio -8%
w magazynie
w magazynie
BioLife Płatki owsiane 1 kg Bio -18%
w magazynie
BioLife Mango suszone 100 g Bio -18%
w magazynie
BioLife Pestki dyni 350 g Bio -8%
w magazynie
BioLife Pestki słonecznika 1 kg Bio -8%
w magazynie
BioLife Orzechy brazylijskie 1 kg Bio -25%
w magazynie
BioLife Orzechy pekan 100 g Bio -12%
w magazynie
BioLife Orzech nerkowca 1 kg Bio -22%
w magazynie
BioLife Kasza jaglana 1 kg Bio -13%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe