Crystalline Planet


 

Crystalline Planet to linia produktów marki Bio Planet, zorientowana na produkcję i dystrybucję soli czarnej, himalajskiej i morskiej występujących w wersjach grubo lub drobno mielonych. To produkty niezbędne w każdej kuchni, używane do przygotowywania podstawowych potraw i urozmaicania ich smaku. Duży wybór produktów umożliwia personalizację nabywanych przypraw według indywidualnych upodobań.

Produkty Crystalline Planet charakteryzują się naturalnym ekologicznym składem, nie są rafinowane i nie zawierają substancji przeciwzbrylających. Pakowane w wygodne, ekonomiczne opakowania mogą być przez długi czas przechowywane w kuchennych szafkach.

Crystalline Planet to spożywcze propozycje, które są przygotowywane z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod produkcji. Te powodują, że wszystkie produkty z serii zachowują maksymalne właściwości odżywcze i nie są modyfikowane genetycznie. Innowacyjne technologie zachowują naturalny skład surowców, dzięki czemu nie wymagają one dodatkowego wspierania sztucznymi aromatami czy innymi konserwantami.

Bogata oferta cieszy się nieustającą popularnością wśród współczesnych konsumentów. To wspaniała alternatywa dla dotychczas wykorzystywanych w kuchni przypraw, odpowie na wymagania osób znajdujących się na specjalistycznych dietach czy zmagających się z wrażliwymi układami pokarmowymi. To także idealna propozycja dla wegetarian i wegan – produkty nie tylko są certyfikowane ekologicznie, ale powstały także z myślą o jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne. Wszystko to przyczynia się do wysokiej jakości przypraw oferowanych przez Crystalline Planet.

Crystalline Planet

6,99 * 7,64 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,69 zł
8,53 * 9,56 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,05 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,39 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,89 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,19 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,39 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,03 zł
6,15 * 6,92 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 5,54 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 5,58 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 7,20 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 10,39 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe