Crystalline Planet Sól himalajska różowa drobno mielona 1 kg

SKŁADNIKI sól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej OPIS Sól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała...

7.79 zł

Cena za kg : 7.79zł

Dodaj do schowka

Opis
Sól himalajska to znakomity dodatek do potraw i naturalny kosmetyk. Sól ta pochodzi z najwyższych szczytów Himalajów. Jest krystalicznie czysta i zachowuje w sobie właściwości górskiej wody skrystalizowanej w różowych bryłkach. W postaci drobnomielonej doskonale nadaje się zarówno do kuchni, jak i kąpieli leczniczych. Ten rodzaj soli nie zawiera żadnych sztucznych substancji zbrylających ani konserwujących, dzięki czemu można ją podawać zarówno dzieciom, jak i osobom starszym. Warto zastąpić nią wszystkie inne sole domowe, w kuchni i w łazience.
 

Dlaczego sól himalajska jest tak cenna? 

Sól himalajska Crystalline Planet to minerał powstały z krystalizacji słonej wody oceanicznej. Woda taka odkładała się przez miliony lat na dnie oceanu jako naturalne, czyste bryłki solne. Pozyskana i transportowana według odpowiednich technologii trafia na nasz stół w takiej samej postaci, jak owe bryłki krystalicznej soli z dna oceanu. Otrzymujemy dzięki temu różowe kryształy kryjące w sobie mikroelementy wody oceanicznej. Słony ocean, który dał początek powstaniu solnych kryształów jest najczystszą wodą na Ziemi. W ten sposób czyste ekologiczne fragmenty minerałów trafiają do naszego organizmu jako naturalny suplement diety.
 
Soli himalajskiej możemy używać również jako naturalnego kosmetyku do kąpieli. Nawet osoby z problemami skórnymi mogą ją stosować jako naturalny, oczyszczający kosmetyk. Co bardzo istotne, trwałość soli himalajskiej jest bezterminowa. Wystarczy ją przechowywać w suchym i chłodnym miejscu domu. 
 
SKŁADNIKI
sól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej
 
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Szczegóły Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt