Jules Brochenin


 

Firma Jules Brochenin została założona już w 1868 roku w Tulette we Francji. Początkowo znana była jako Richard de Nyons, od 2001 roku występuje pod obecną nazwą. Firma oferuje wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje produkty zdrowe i najwyższej jakości, które z powodzeniem można wykorzystywać w codziennych pracach kuchennych. Zdecydowaliśmy się włączyć produkty firmy Jules Brochenin do oferty, gdyż wierzymy, że są one odpowiednie dla wymagających klientów i charakteryzują się wyjątkowym smakiem i właściwościami.

Co możesz kupić? W naszym sklepie oferujemy następujące oleje:

  • olej rzepakowy zawierający kwasy omega-3,
  • oliwę z oliwek extra virgin bogatą w jednonienasycone kwasy tłuszczowe,
  • olej słonecznikowy, dostarczający organizmowi wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Ekologia i uniwersalność

Wszystkie oleje oferowane przez firmę Jules Brochenin są certyfikowanymi produktami ekologicznymi. Ze względu na odporność na wysoką temperaturę nadają się do smażenia oraz gotowania. Mogą być z powodzeniem używane do sałatek, dressingów, domowego majonezu czy sosów.

Produkty dla każdego

Oleje firmy Jules Brochenin nadadzą się dla wszystkich, którzy chcą zadbać o wysoką jakość i właściwości odżywcze swoich potraw. Zostaną docenione zarówno w kuchniach domowych, do przygotowywania rodzinnych posiłków, jak również przez profesjonalnych kucharzy, którym zależy na wyjątkowej jakości i smaku potraw. Wysokojakościowe oleje urozmaicą każde danie, nadając mu wyjątkowego, wyrazistego smaku.

Jules Brochenin

52,95 * 69,69 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 60,45 zł
41,69 * 42,59 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 41,69 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 22,11 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe