Pzz


 

Planujesz spotkanie ze znajomymi i chcesz ich zaskoczyć domowymi wypiekami? Spotykasz się z rodzin± i pieczesz niezliczone ilo¶ci domowych ciast? A może masz woln± chwilę i przygotowujesz słodki przysmak, który osłodzi Ci trudy dnia codziennego? Bez względu na to, co i dlaczego pieczesz, jedno jest pewne – nie obędzie się bez tradycyjnych m±k!

W naszym sklepie internetowym ze zdrow± żywno¶ci± znajdziesz szeroki wybór produktów na bazie zbóż – nie ograniczamy się tylko i wył±cznie do m±k! Proponujemy zróżnicowane produkty Pzz takie jak: płatki owsiane, m±ka żytnia chlebowa, płatki owsiane błyskawiczne górskie, m±ka pszenna tortowa, pęczak jęczmienny kujawski, płatki jęczmienne błyskawiczne, kasza gryczana prażona, kasza jęczmienna gruboziarnista, m±ka pszenna krupczatka, m±ka pszenna luksusowa.

Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białymstoku istniej± już od 1948 roku. Aż do pocz±tku lat 2000 firma funkcjonowała jako państwowe przedsiębiorstwo, które z czasem zostało przekształcone w spółkę akcyjn±. Producent dynamicznie działa nie tylko w zakładzie w Białymstoku, ale także w zakładzie w Suwałkach i w spichrzu w Brańsku.

Podlaskie Zakłady Zbożowe to ponad 70 lat tradycji i do¶wiadczenia, które umożliwiły wypracowanie ogólnych receptur i strategii. Te udoskonalane z duchem upływaj±cego czasu pozwalaj± na tworzenie wysokiej jako¶ci produktów, którym zaufały miliony konsumentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cał± ofert± PZZ dostępn± na naszej stronie internetowej.

Podlaskie Zakłady Zbożowe

-5%
w magazynie
-14%
w magazynie
-31%
3,45 zł 4,99 zł
Pzz Kasza manna 400 g
w magazynie
-19%
w magazynie
-35%
2,99 zł 4,59 zł
Pzz Groch połówki 400 g
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe