Yango


Szukasz naturalnych suplementów i witamin, które pomogą Ci poprawić odporność i korzystnie wpłyną na zdrowie całego organizmu? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę niezwykłego - poznaj naturalne suplementy diety firmy Yango.

Marka Yango - naturalne suplementy diety, ekstrakty roślinne i witaminy

Marka Yango to firma z polskim kapitałem, już od blisko dekady produkująca najwyższej jakości suplementy diety wytworzone wyłącznie z naturalnych składników. Siłą produktów Yango jest siła natury - to właśnie dlatego są one tak korzystne dla ludzkiego organizmu. Każdy suplement diety produkowany jest według odmiennej, unikatowej receptury i zamknięty w łatwych do połknięcia kapsułkach. Suplementy te możesz, a nawet powinieneś przyjmować codziennie.

Produkty Yango dostępne w Bee.pl

W Bee.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę produktów tej uznanej firmy. Proponujemy zarówno szereg suplementów diety, jak i witaminy, ekstrakty roślinne, probiotyki i nie tylko. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i sprawdź, jak korzystnie zadziałają na Twoje zdrowie produkty Yango. Oto kilka naszych propozycji:

- Yango Acai - ekstrakt z jagód Acai,
- Enzymy trawienne Yango - aż 5 enzymów w jednym specyfiku,
- Yango Moja Tarczyca - naturalny suplement diety z ashwagandą i żeń-szeniem,
- Yango Shatavari - wspomagający walkę z niepłodnością naturalny ekstrakt z liści,
- Yango Luteina - produkt wspierający zdrowie oczu,
- Yango burak - ekstrakt standaryzowany ze starannie dobranych odmian buraka,
- Melisa Yango - najwyższej jakości ekstrakt o działaniu uspokajającym i zapewniającym dobre samopoczucie,
- Yango magnez+cynk+B6 - Kompleks witamin dla poprawnej pracy organizmu,
- Yango Biotyna - doskonały sposób na uzupełnienie niedoboru biotyny w organizmie,
- Yango Kurkumina 95 - najwyższej jakości ekstrakt kurkuminy z piperyną.

Produkty Yango to najwyższej jakości suplementy diety wykonane w 100% z naturalnych składników. Stanowią doskonałe uzupełnienie substancji występujących w ludzkim ciele, a przez to zaleca się codzienną ich suplementację.

Jak powstają suplementy Yango?

Składniki suplementów diety Yango zbierane są w miejscach ich naturalnego występowania - tam, gdzie zawartość dobroczynnych składników mineralnych i witamin jest w nich najwyższa.

Produkcja odbywa się na terenie Unii Europejskiej, bez wykorzystania sztucznych, chemicznych dodatków, czy organizmów zmodyfikowanych genetycznie (GMO). W procesie produkcji wykorzystuje się mniejsze, ale lepszej jakości partie surowców. Dzięki wykorzystaniu maszyn półautomatycznych i współpracy z zewnętrznymi partnerami możliwa jest zaś - odpowiednio nadzorowana - produkcja suplementów bez zbędnych wypełniaczy i szkodliwych dodatków.

-12%
w magazynie
-14% NOWOŚĆ
w magazynie
-14%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe