Yarrah

Yarrah to jedna z najlepiej znanych i najbardziej docenianych przez hodowców marek karmy dla psów i kotów na świecie, obecna na rynku już od 1992 roku. Wszystkie produkty Yarrah wytwarzane są w standardzie Bio-Organic, co oznacza, że są ekologiczne, pozbawione sztucznych i szkodliwych dla środowiska naturalnego dodatków. Organiczne karmy dla psów i kotów to dobry i odpowiedzialny wybór.

Asortyment karm Yarrah obejmuje tak mokre, jak i karmy suche dla psów i kotów, a także przysmaki i dodatki do żywienia codziennego. Każdy rodzaj karmy dostosowany jest do wielkości i wieku zwierzęcia. Wiele produktów spełnia także specyficzne potrzeby żywieniowe psów i kotów.

Ekologiczność karm Yarrah opiera się także na tym, że nie zawierają one mięsa ze zwierząt z chowu klatkowego. Jeśli jesteśmy miłośnikami zwierząt, powinniśmy mieć to na uwadze. Karmy Yarrah nie mają sztucznych barwników ani konserwantów, a także modyfikowanych genetycznie produktów zwierzęcych i roślinnych. Zawierają one natomiast cenne składniki żywnościowe naturalnie występujące w diecie zwierząt w stanie dzikim – chodzi tu o naturalną różnorodność świata roślinnego, a więc np. ekstrakty z pokrzywy, baobabu czy dzikiej róży. Poza karmami wegetariańskimi karmy Yarrah mają w składzie wysokiej jakości mięso z chowu ekologicznego.

Nowością na polskim rynku są karmy dla zwierząt typu wege. Wybrane karmy Yarrah nie zawierają mięsa ani żadnych produktów pochodzenia odzwierzęcego. Zestawy aminokwasów w karmach Yarrah są wyższej jakości niż w tanich karmach, tzw. „karmach marketowych”. Zwróćmy uwagę, że zawierają one przede wszystkim niskiej jakości mięso oddzielone mechanicznie od kości oraz niepełnowartościowe białko pochodzenia zbożowego. W odróżnieniu od nich wegetariańskie karmy Yarrah zawierają białko pełnowartościowe.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe